| BubuuLinna a întrebat:

va rog eu love struck maine imi da cei mai buni prieteni sa le scriu pe panglica si nu prea stiu ce crying cine imi zice si miebatting eyelashes ce as putea sa scriu ---( sunt fete si baieti ) multumesc! dau fundita:*

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

thinking Sa iti scrii numele si in colt sa faci semnul pacii sau sa scrii pace si iubire. funda?

| Amalia a răspuns:

Potii sa scrii "Mult succes in viitor".sau "Ai grija la fete".sau "Ai grija de tine"..."Bafta la examen". ceva de genuhappy