| Alice257 a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat, dar faza e ca el nu ma mai place. Acum termina clasa a 8-a si trebuie sa-i scriu pe panglica, nu stiu ce sa ii scriu avand in vedere ca eu inca il mai plac, am ramas buni preiteni dar totusi. Vreau o parere despre ce as putea sa ii scriu, nu am nicio idee.

1 răspuns:
| RagnarokR a răspuns:

Mai bine ii dai pace si nu te umilesti atata cersing atentia lui. scrie-i ceva stas si cauta altul mai bun pentru tine.