| ozzyyy a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj.pe spate.jos,mai jos de talie...insa am incercat azi cu o prietena care face tatuaje dar nu a reusit sa imi modelul pe piele. a incercat mai multe metode si nu a iesit de nicio culoare.si vreau sa va intreb pe voi cum se poate pune modelul tatuajului pe piele? dau funda :X

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Pai nu stiu sigur dar la salon parca au cum sunt acele actipilduri la gumehee heepun o hartie si dau cu apa peste si se imprima tatuajul. Daca nu poate sa til deseneze cu mana si pixul incearca nu stiu de exemplu sa decupezi o hartie in forma dorita si doar ii dai conturu cu pixu...dar nu merge la orice tatuaj...nu vad alte solutii