| uyhhjhjhkjhkjh a întrebat:

Am înţeles că un doctor de la Oxford Skin Clinics a creat o cremă ce scoate tatuajele din piele fără să lase urme (crema Rejuvi).

Odata injectată în piele, crema înmoaie cerneala tatuajului, împingând-o treptat, pe parcursul a 6-8 săptămani, spre suprafaţă. Pe locul tatuajului se va forma o crustă şi când aceasta va cadea, si cerneala va disparea din piele...

Ce vă întreb pe voi acum, a auzit cineva de aşa ceva ştiti dacă cumva această cremă poate fi cumpărată şi în românia?

1 răspuns:
| Sakura25 a răspuns:

E prima data cand aud de asa ceva.Ar fii bine.dar pare cam ireal.