| zozolyyop a întrebat:

vreau sa-mi iau niste conversi originali puteti sa-mi spuneti unde pot gasi un magazin unde au asa ceva in bucuresti... mall sa-mi spuneti si magazinul daca il stiti laughing multumesc happy

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

1. Unirea Shopping Center - etaj 2 daca nu ma insel - reprezentanta
2. Pe Bulevardul Stefan cel Mare (cobori la statia de metrou Stefan cel Mare si mergi spre Bucur Obor, nu e prea mult de mers).
3. Intersectia dintre Mihai Eminescu cu Mosilor, unde e si Pizza Hut dar in partea opusa - reprezentanta
4. Vis-a-vis de parcul Cismigiu/Liceul Lazar
5. In magazinele Famous Brands
6. Magazinul Hervis - Sun Plaza
7. Cred ca ai putea gasi si in Vitantis, nu stiu sigur
Acum sunt reduceri, modelele simple costa 120 lei. Spor la cumparaturi!