| gina09 a întrebat:

Buna vreau si eu niste avatare dragute.nu foarte copilaresti sau prostesti dar simpatice. daca se poate :X fundahappy

4 răspunsuri:
| deutza254 a răspuns:

Uite idul meu :deea_doar.atat si am o gramada:*

| Ingerpierdut_1127 a răspuns:

" Cand te-ai nascut plangeai, iar toti cei din jur radeau… traieste-ti viata in asa fel incat atunci cand o sa vina clipa tu sa razi iar cei ce vor sta in jurul tau sa planga. Nu am aripi de inger dar nici inima de piatra, nu sunt diamant dar stralucesc in ochii celor care ma iubesc. [12/31/2010 1:32:38 PM] √ιק. MaLiNa: "Catelus cu parul cret / sa ai jeep-ul in cotet / sa ai vila cu piscina / pe Madonna ca vecina / o lopata pentru bani / LA ANUL SI LA MULTI ANI!". Cred in viata vesnica,cred in minuni, cred in adevar, cred de o mie de ori…