| IustinaC a întrebat:

vreau si eu niste denumiri de muzica vulgara, ceva vreo trupa cu exceptia lui Puya si B. U. G Mafia...melodiile lor le stiu ca pe cum ma cheam, deci ma ajutati?happy

Răspuns Câştigător
| Tron a răspuns:

Vescan,Nane,Nimeni Altu', Spike.Sunt rapperi in general si canta super.Mai ales primii 2.Succes.Nane - Ca o stea (e o melodie fara vulgaritati de ex), iar Nane - Daca cineva te-ntreaba e mai cu vulgaritati.

4 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Asculta melodiile lui Nane. O parte sunt vulgare altele nu, dar majoritatea sunt vulgare.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| AndaWest a răspuns:

Parazitii sunt cei mai cei
si codul penal

| michlin a răspuns:

Parazitii de ziua ta

http://www.youtube.com/watch?v=qbVaV6JntAU RUPE TOT =))))

| AdrianaaaAdry a răspuns:

Krem feat Sector 7:Ma-ta ARE CRATIMA