| te iubesc ! a întrebat:

Ce parere aveti despre puya? care este mai important puya sau trupa bug-mafia?

Răspuns Câştigător
| jumbO a răspuns:

Puya este un tip dragut, cu bun simt, jsi cu o voce superba

... si puya si bug-mafia.

mie imi place de puya dar si de bug-mafia big hug

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Guess Who si Parazitii sunt mai buni. Puya are si el melodii bune dar nu foarte.

| Razvan a răspuns:

Bug Mafia pentru ca de-a lungul timpului nu s-au schimbat. Puya s-a cam manelizatraised eyebrows

| Fallen Angel a răspuns:

Puya? Hmmm. e destul de dragut, imi place cum canta, se poate si mai bine da nu-i nimic, ce pot sa zic? E si el om ca noi toti. Nu are nimic in plus in afara de o cariera de succes si faima. Deci o parere destul de buna. Iar dintre Puya si Bug-Mafia, logic ca il aleg pe Puya.

| xibalba a răspuns:

Mie nu imi place puya deloc. Nu imi place, nu-l inghit, pur si simplu. Am ascultat prea mult in autobuz, la radio, puya si imi e sila deja de el. pentru mine niciunul nu e important

| M.G.R a răspuns:

Puya e praff... e un **** comercial...Mafia a fost, dar si ei sau stricat happy

| M.G.R a răspuns:

Si mafia s-a schimbat foarte mult, pana in 2001 mafia a fost tare de tot, ak s-a stricat la cur

| hugo a răspuns:

Tespect mafiahappybaietii adevarati de cartier care pun vorbe adevarate in melodiile lor, puya face melodii pentru bani si pentru reclama...happyBUG MAFIA

| oana.. a răspuns:

Puya. Logic.

| Unique a răspuns:

Bug mafia pana la moarte

| Aicilef a răspuns:

Puya este okz dar nu imi placetonguetongue!

Răspuns utilizator avertizat
| blacksnow a răspuns:

Puya e de treaba nu e omu cu figuri pe cap si canta adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puya e de cocalari parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaaaaaaa.cum sal pui pe puya langa mafia.doamne.in primul rand puya nu exista daca nu era mafia.in al doilea rand puya s-a apucat d cantat in 97 cu sisu(la familia) iar mafia in 93.si in al 3 lea rand mafia face rap. ce face puya deja mie scarba.