| kUuKii a întrebat:

As vrea sa imi pun muzica pe telefon dar nu stiu ce muzica. ascult puya, bug mafia, florida ...etc.

Răspuns Câştigător
| ingeras14 a răspuns:

Da da puya - changelove strucklove struck... cea mai tare... b. u. g. mafia-straziilelove strucklove struck...si florida nu prea ascut da imi place florida-lowlove strucklove struck

11 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Pai pune si tu melodia lui puya - change love struck. e super fainabig grin. de la florida - sugar. sau right round big grin. sau de la bug mafia. sunt o gramada fainehappy.

| LORY a răspuns:

Puya - Undeva-n Balkani
Puya - Change :X
Puya & Alex - Secret discret
Bug Mafia nu ascult asa ca...
Florida:X:X - Low
- Sugar
- Right Round

Dar nu inteleg totusi de ce ne intrebi pe noi ce muzica sa iti pui in telefon straight face Pune ce muzica iti place happywinking

| LORY a răspuns:

Aaa si Bug Mafia & Jasmine - Cu talpile arse :X asta-mi place big grin

| sorin a răspuns:

Iti pui Bug mafia, puya, codu penal, florida, nimeni altul...

| Danut4 a răspuns:

Puya

| pissicutzzamik a răspuns:

Pai daca asculti asa ceva, nu inteleg de ce nu iti pui ce iti placestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House sau dance ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asculta ****+**** e misto de tot daca te uiti in youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune gurita la microfon si castile la ureche si intreaba calculatoru poate poate te va auzi...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun sa pui muzica pe care te impresioneza cel mai mult