| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de fite, fitoase, pentru fete cu pretentiilove struck, mofturoase etctongue...cum ar fi "sunt nascuta sa fac fite"

50 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai tipul fetelor enumerate de tine au propria personalitate:puternica si de neinfluientat. Din acest motiv ele scriu ce simt nu ce le spun altii.

| Kidd ♡ a răspuns:

Buna renata :x:-*! Uite aici un site unde poti gasi multe status`uri super :x :http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=7883&page=5

| cockie_green a răspuns:

SuNt O fAtA iNcApAtNaTa, RaSfAtAtA, pRiEtEnOaSa, DeStEaPtA, cUrIoAsA, iAr DaCa ImI dOrEsC CeVa FaC tot PoSiBiLuL sa oBtIn... TiN fOaRtE mUlT la aSpEcTuL meu FiZiC...iMi PlAcE sa fIu In PaS cU mOdA imi place sa-mi traiesc viata, iniferent de obstacole!

aR fI prea bAnAl sa incEp sa fAc o lIStA cU cEeA cE cRed cA ti-aR cOnVenI tIE sa aUzi dEspRe mEnE. Eu sunt eU, tHu eSti thU fIecArE aRe cALitAtIiE lUi, Fiecare aRe dOzA lUI dE pRosTiE aI poVesTeA tA, eU am pOvEsTeA mEah! DaCa nu eSti cuRioS aTunCi nu ma aScUltA, ma sImT pErfEcT iN piElEa mEah, nimEni n`O sa ma sChimBe sunt uN oM sImPlU d`aStA fOLosEsc cUv. sImplE! nu cAut sa tE imPrEsiOnEz sI nu cErsEsC sImPaTzII aM fost tRaSa iN pIEPt dE prea mUltE peRsOanE nu vad niMic iEsiIt din cOmUn vAd doar tAranI iEsitZi din cOmUnA. mi-am pErmiS sa abErEz dEsChiS dRaStiC ShI sTii de ce? pAnA sI inImA mEah e dE plAsTic, aVeAm iN fata oRiZonTul cOnTurAt dE vIzIunI... cReZanD iN vOrbE, sIncErItaTe sI pRomIsiUnI. nu e nImIc cOrEcT sHi nu aStEpt rEspEcT din pArTeA tAh! °Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai°Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive °Falsa? Doar cu unii °Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui °Te deranjez? Iarta`ma, nu pot sa multumesc nici macar o pERs

| Matzaa a răspuns:

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora … tongue
Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
Am fite si pretentii si ma invidiaza toti baietii.
Si orice sar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.; x
Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa.
Cred ca te-am ajutat love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...
Sunt cuminte si te fac doar din cuvintekiss

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Lipiciosii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mica finetze si invidiatha de multe zdrente:Xlaughing

| EoSiAtat a răspuns:

Buna...eu zic sa cauti pe net statusuri de fite si acolo sunt multe de acolo iau si eu:X
Sper ca te-am ajutat!:* Bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite, gesturi si tupeu, Asta e talentul meu, Nu dai clasa si aspect frumusete si talent.Sunt fetita smecherita hai fa pasi si gura mica...tonguetongue...By AnooTsssA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat m-a sarutat 7 zile a oftat

| deeutza_1277 a răspuns:

1Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
2.Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
3.Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!

| deeutza_1277 a răspuns:

Hy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna vreau si eu status de fitoase dar noi

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat... dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

. Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!

. Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

. In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

. Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.

.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz. da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/!

`Voi JucA DuR... ChIaR ` Daca ` MhA vA DuReA...

Zambeste mereu, chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare, zambeste! Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă. ♥

Cine vrea bate din palme; x Cine nu.pleaca si doarme; x!

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot. Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale! :

Gata! Spun stop... M-am saturat sa plang! De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita. Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica, da`s a dracu`, nu stii ce ma duce capu!

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot. E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop! ♥

Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea. Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce. E unica. E speciala.Nu e ca o stea. E chiar o stea! Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc... O zi in care nu regret nimic... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna!

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

Acum =nimic

Auu` fost m0mente`n care nu`mi mai d0ream nimic! Cazusem sh simtseam ca nu` mai pot s` ma ridik, da pot s` trec peste toate!

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor. Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x.

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

. eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e doar 0 zi, doar 0 zi din sute, e doar o alta zi in care viata te ****!

# Stii? Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc!

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

[ sentimentele nu` au preTz! au valoare, cuL0are` `. ceva atat` de simpLu nu` m0are! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta

Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu. dar acum esti un nimic, esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine. Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine!

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mine

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult, cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale... vrei sa ma vrajesti...STOP BABY! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult de mine. cateodata sa faci rau, aduce bine "

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac. Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pot sa tac. *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! Crezi ca ma vei schimba?! Asta` i doar parerea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocuri inalte, parul lasat pe spate delikt rujata si atent parfumata…Mersul de felina pe barbati ii alina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata smekerita si stiu sa ma fac iubita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe ale tale idiotule.sau sa nnu te jignesc mai bine iti spun fraiertongue... 2. te iubesc. te doresc. date draq ca glumesc.oh go on. 3. i love you, i need you.
. i like you...ai vrea tu.big grin.4.ma rog la Dumnezeu in fiecar zi.cu drag, cu deagoste.sa te dea dracului din fata mea ca doar pe tine te vad.deja m-am saturat pe bune.5.ma uit la luna, te vad pe tine.ma uit la stele, te vad pe tine.ma uit la soare, te vad pe tine. da mai date dracului din fata mea odata.laughingsper sa te ajute status astea ale mele chiar daca is pic vechi is dragute:*:*:*pup pe toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://clopotelmonden.net/2010/02/statusuri-pentru-fete-fitoase.html uite intra aici sper ca te-am ajutat te-am pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte sa imi spui ceva ce vei regreta mai bine sa te uiti la tine si dupa sa imi spui tu mie ca am avut dreptate si ca esti un fraier in toatetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cine are status dnd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da acum ce fite mai vreti si statusuri de fitzee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau statusuri de fiite

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Yubitsa fara suparare si eu am fite recunosc Dar eu imi fac singura status Daca ai fite cum zici thu si esti mofturoasa *** creazaty singura dupa propria personalitate

| daiana_2294 a răspuns:

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n-are rost! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. orice` ai face. tot` n`ai putea uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu` Ea e` cea care` a avut` mereu` grija de sufLetu` tau` love struck!

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine...O zis pare o eternitate! sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago,maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti,Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck.E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin < *

* Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea! *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! winking Crezi ca ma vei schimba?! laughing.Asta` i doar parerea ta! happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine! love struck *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed! love struck; X *

* Tu esti vinovat, Pentru tot ce s-a intamplat! *

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza,da`o`n *** de lume! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr!; x *

* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de partea ta pe mine! >big grin < *

* Ea,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi batting eyelashes.Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way,I need you, I need you,more and more each day! big grin; X *

* Poate ca n-ar fi fost asa,Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. winking *

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii!

* Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

* Decat sa ma gandesc la ei, mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invat sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta,Atunci cand nu mai e ea?! big grin *

* Priveste in jur ca sa poti vedea adevaraTa dragOste a ta!; x *

* Te ador mereu,pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa toti imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze,Sa iubeasca fetele cu doua fetsze! love struck *

* Suntetszi doar cristale false,Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie,Este tot ce avetszi in cap! *

* Nu conteaza ce a fost,Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci,Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot si prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu! Te.a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

| Irinus0356 a răspuns:

Uuuuuuuuuu

| alecsandra_5295 a răspuns:

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan`la moarte

| mariamagdalena09 a răspuns:

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

.Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

"MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoSEsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"

Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine

Am tupeu Mam nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir TAL3NT. si STRIG TAREE. ! in gura MAre . copia nu are valoare.

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu că o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tine

Nu mă cunoşti deci nu vorbi de mne

Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta|

dar şi aşa

Mai dă`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta !
Am ramas aceeasi eu si spun Sunt capabila de orce acum Am un avantaj in fata voastra Concurati cu mine nu imi pasa!
"}{*DeCaT sA Le dAu SaTiSfAcTzIe CeLOr cE VoR Sa MavAdA CaZaNd. mAi BiNe mA DaRaM. ShI o sA CaD RaZaNd
PoZeLe Q MiNe.StIu K TiE Nu`Ti FaC BiNe.Pe AsCuNs CaNd Le PrIvEsTi.MaI RaU TuH Te AmAgEsTi
FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa.0rIGiNaLa ShI SeNzUaLa Nu CrEzI K SuNt ReAlA!?
ZaMbEsTe AtUnCi CaNd CrEzI K ToTu E PiErDuT.TrEcI Q VeDeReA Ca ShI CuM nimic Nu S'a InTaMpLaT..."
BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.DaR IuBeSk BrUnEtElE
"Nu SuNt FrUmOaSa.NiCi FiTzOaSa.Am ShI Eu TaLenTu MeU.SuNt DoAr DuLcE,PoAtE, PrEa DuLcE Pt TiNe,Nu Ma LaUd Q nimic.DoAr Ity zIc
CaNd AlTiI Te CrEd FeRiCiTa ShI TuH CrEzI K Nu EsTi,Ia'Te DuPa Ei!"
"AdEvArU CoStA ScUmP,O Sa'Ti DeMoNsTrEz...DaR Ce VrEaU E Sa Te FaC Sa ReAlIzEzI K DaCa Tu IgNoRi ToT Ce Te'NcOnJoAra,AsTa Nu InSeAmNa K O Sa DiSpArA
"Pentru Mine S`ar Lasa De Vagabontzeala Eu Sunt Iubita Lui Chiar Si Atunci Cand Ma Inseala ,Stiu Ca E Doar O Aventura Goala ,Si ca In INIMA Lui Tot Eu Sunt CAMPIOANA
"Va Veni Timpul Sa Vorbim Din Nou , Eu o Sa Rad De Multe Iar Tie o Sa`ti Para Rau
UiTa ca Ai FosT CandVa ViaTa Si SufLetu Meu,UiTa CliPele cu MiNe,UiTa Si SaRuTu` Meu.ViaTsa Mea Nu e Usa Tah Ca Sa IeSi Sa InTri CaNd VrEi Tu In Ea"
"!~~ Tu Ca MinE nU MaI GaseJty ;Eu Ca tIne numai Caut

Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE.
"Dupa fostu`,vine altu Aceleasi gesturi si cuvinte.Tot ca inainte.Il crezi apoi iti dai seama ca minte.Si`n final e o alta poveste.Aceasi scenariu.alte fetze!"
"si-a dat lumea cu parerea ca sunt fata dulce ca mierea"
nu sufar de mine am arfe fine"
"Cateodată oamenii se impiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe~
Sunt momente in care simiti atat de tare lipsa cuiva,incat iti vine sa il scoti din vise si sa il imbratisezi
*arfe de vedeta.bayety imi bat la geam.nu-i aud.am termopan
curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambind !
Pt mne barfa inseamna reclama fara plata asa ca barfeste fata ink o data sy ink o data oryqm eu sunt cea castygata

Potsy sa ma urasty :X Nu te condemn da cand suntem fata in fata gandeste`te ca imy esti fan :X

Nu ma supar dyn contra sunt ferycyta dk eram un nymeny nu may eram barfyta Castyg oryce mecy in fata ta pe scena itsy dau scor iar dk o dau bara am gryja sa fye bara-gol :X

Nu plange ,vyatsa merge inaynte Itsy vey gasy alta ca sa ma scotsy dyn mynte De vyna suntem aman2 nycyunuya nu iy e bine da pot tray sh` fara tyne

Dc sa plang? Suflete sh` zambete pot sy eu sag frang

Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare:XCaracteru tau infect ma provoaka sa`tsy dau jet! :X

Am auzyt ca frayery ma vb pe la spate Ma doare in pl de barfa ta Oryqm nu-tsy sufar fata U itsy tocesty gura eu imy trayesk vyatsa :X

N-am nevoye de educatsya corekta Sfatury sau tsynuta decenta Krytycyle spuse de un ratat pentru mne sunt un kakat

Vorbele n-au valoare.Styu ca indyferenta doare Nu te ascult n-am nevoye de povestiItsy intork spatele.plec si te lass a vorbesty

Respektu e ceea ce prymesty pentru ce faci sh`o faci bine U ma barfesty destul decy dyn respect ma pysh pe tne 1. daca-as fi o porumbita
As iubi un porumbel
Insa eu sunt o fetita si iubesc un baietel.

2.Aseara au cazut 200 de stele. nu mi-am pus 200 de dorintze , ci una singura de 200 de ori ; Sa ma iubesti asa cum te iubesc si eu.

3.Ochii negri sunt frumosi,
Ochii verzi sunt mincinosi,
Ochii albastri si caprui
fura inima oricui.

4.te iubvesc cum nimeni nu te-a mai iubit...Dak si tu ma iubesti da un semn si spune ca ma doresti.

5. Romania e o tara,
bucuresti o capitala.
In *****( orasul in care locuiesti) eu locuiesc
Si pe tine te iubesc!

6.Suntem fete alintate,
Pe baieti ii dam pe spate.
Suntem fete frumusele,
Fara fitze si rebele.

Nu voi fi o fata obisnuita pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara.

-Traim sub acelasi cer dar niciunul nu avem acelasi orizont.

- In viata este ca la bal mascat, cand lumea isi scoate masca se duce veselia.

- Invidia dezleaga limbi, dupa cum admiratia le amuteste.

- Zambeste orice ar fi, mergi mai departe oricat de greu ti-ar parea ca e.

- Esentele tari se gasesc in sticlutele mici.

- O simpla melodie, un sentiment placut.

- Sunt chiar aici si tu nu ma vezi ptr ca nu vezi ceva in care nu crezi.

- Inchid ochii` sperand ca intr-o zi toata tristetea va disparea.

- Zambesc mereu,glumesc mereu dar ce e in sufletul meu doar eu stiu.

- Tot ceea ce am iubit m`a dezamagit.

- In spatele oricarui invingator sta cineva care spune : 'am incredere in tine'.

- Am intotdeauna cate un raspuns caci trebuie sa tin capul sus.

- Marea arta a vietii nu consta in a kadea niciodata ci in a te ridika de fiecare data cand cazi.

- Sa ai curajul sa risti pentru adevarul din inima ta dar sa nu te minti cand il asculti.

- Nu te lasa invins de rau dar nici kuprins de bine. nici tu nu te cunosti...candva vei fii surprins de tine.

Am nevoie de tineeeeee !

Si`mi aduc aminte cate vise aveam, ce copii eram`!

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

dc ne indragostim apoi nu mai iubim?si spunem adio fara sa gandimhappy

.Ea nu e ca restu ea e pur si simplu ea...

din cand in cand te aud razand,atat mi-a mai ramas si iti multumesc pentru tot tu mi-ai fost antidot.

Nu uita ca se intoarke roatawinkinglaughing)) si sa vezi atunci ce n`ai mai vazut winking !laughing

Sunt persoane pe care nu le pot uita`, persoane care mi-au oferit zambete si lacrimi, persoane de care am fost dezamagita ! cand esti bun esti luat de prost. ! happy

Ajuns jos realizezi ca la testul final ai raspuns prost !

A fost si va fi un harem intreg,care intrece 10 femei - ca spiritul care iese din sticlã ori de câte ori îl chemi - de fiecare datã alta...smug

Cel mai trist lucru este sa te simti in plus acolo unde, candva, tu inseamnai totul

Astazi...sper sa te gandesti ca cineva adoarme in fiecare seara cu tine`n gand.

Cand toate portile brusc t`i se inchid fi atent ca altele la fel de brusc se deschid happy !

Cand vei suferi cu tine voi fi.

Nu te mai gandi cine cum a gresit.nu te mai gandi cine a plans cand celalalt a zambit.

Close to you.

Azi e doar o alta zi` in care m`am gandit la tine.
*
o Ordonare:
o ordine cronologica
o |
o relevanta
*
jumbO
(31 Martie 2010 20:40 )
jumbO a răspuns:
Http://sweety-things.weebly.com/

este cel mai interesant site de site-uri .eu pe asta il folosesc tot timpul

baFta ! ` :D

:-*
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
geo09
(31 Martie 2010 20:55 )
geo09 a răspuns:
M-ai avut, dar m-ai pierdut...Dar iti garantez ca niciodata nu ma vei mai pierde...Pentru ca nu poti pierde ceva ce nu mai ai!

Roata s-a intors asa cum se intoarce mereu. Acuma pentru mine-i simplu, pentru tine mai greu

Am plans, dar m-am si gandit. Orice inceput are pana la urma un sfarsit

Am fost invatata ca atunci cand sunt trista, suparata, ranita, abatuta, dezamagita, nervoasa…cand lumea mea interioara este distrusa, sa nu arat asta realitatii, s`o ascund de familie, de prieteni, de toti, sa zambesc si sa arat ca sunt o persoana puternica, si sa nu las loc nici unei lacrimi sa-mi umezeasca obrajii . pentru ca viata este o scena imensa…si ca orice actor…ori esti bun, ori esti prost

Si ar trebui sa sufar ca ai plecat? Nuwinking Ma bucur ca o sa cunosc ceva mai bun winking

.|| Sa p0tsi sa fi acelasi cand t0tu' s'a schimbat` .

Sa p0tsi sa fi indiferent cand t0tu' te'a marcat` ! ||

.Promisiuni uitate,nepasate,Amintiri si vise destramate,Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.# nu meRiTa.e iNutiL.

u te-am iubit tu ai gresit si m`ai tradat. Vezi tu. atat am asteptat sa vedem daca`ntelegi. Ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii ce sa alegi...

Promisiuni uitate,nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi...

S`a intamplat sa gresjesc drumul dar am mers mai departe. winking Am incercat sa uit anumite persoane sji am descoperit ca e foarte greu sa uitzi. M`am simtit singura intre o mie de persoane. Doar pentru ca imi lipsea o singura persoana.

De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata,de ce ai ales sa imi ranesti sufletu,cand eu tineam la tine.Am avut incredere ca timpul se va scurge printr-e noi dar de fapt se scurge pe obraji mei!

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
HBK
(31 Martie 2010 22:58 )
HBK a răspuns:
Oamenii se intalnesc si se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenta de a se cunoaste. Se despart, dar nu se uita.Eu,asa vad lucrurile.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
* Raspuns utilizator suspendat
(19 Mai 2010 23:57 )
hawaiiro a răspuns:
Http://www.statusurimessenger.com/
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(1 Decembrie 2010 20:46 )
Raspuns anonim:
Nu
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(11 Decembrie 2010 10:21 )
Raspuns anonim:
Dragostea nu e doar lakrimi nu e doar flori si bukuri sint doua suflete pereche sind doi maturi sau doi copii!

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(30 Decembrie 2010 17:12 )
Raspuns anonim:
Consumul excesiv de fasole dauneaza grav sanatatii altora

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(5 Ianuarie 2011 09:35 )
Raspuns anonim:
Foaie verde magaran ma facut mama spartan

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(21 Ianuarie 2011 21:30 )
Raspuns anonim:
Я стану лучше как ты хотел,чтоб ты увидел кого ты потерял!
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(22 Ianuarie 2011 19:58 )
Raspuns anonim:
Suka

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(25 Ianuarie 2011 20:37 )
Raspuns anonim:
Voi va rideti de mine ca sunt diferit, iar eu ma rid de voi ca sunteti la fel

RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(29 Ianuarie 2011 10:47 )
Raspuns anonim:
Un procent de 99.9% ar incepe sa planga daca Bret Pit s-ar afla pe o stanca si ar zice ca vrea sa se arunce iar un procent de 1,00% ar lua un scaun, o punga de popcorn si ar zice : "nu ai tupeu fraiere sa te arunci " . Tu ce ai face?
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
(31 Ianuarie 2011 21:25 )
Raspuns anonim:
Daca vrei ceva original, creaza-ti tu laughing)
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
*
sper ca te-am ajutat Funditza?;;)