| ღFrUmUsIkღ a întrebat:

vreau si eu statusuri de fete fitoase si fite cu rima.sau ceva de genu"pentru mine s`a lassat de vagabonteala..."cele mai multe cu rima primeste funda:Xsi statusuri pentru hi5.

Răspuns Câştigător
| carlaaRM a răspuns:

• Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
• Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
• Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
• ak vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.
• Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu
• MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos
• EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"
• Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
• Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"
• Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!". Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!". Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic? E primul fum si primul` loc in Rai pe care l`am prins!
• "Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste
• Sunt ce doresti`, ce` privesti, Dar ce Nu poti` avea __ Hei, c regeti aCu' mai mult? SanSele care le'ai avut sau c ai pierdut? b-)
• Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!
• Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *
• -Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
• - Ai plecat? Ma doare-n pla. Ne`ntalnim? Nici n`o sa-ti zic "buna"!
• De azi azi iti spun "PA". Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit. ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit!

Funda:X? Sper ca te'am ajutat:*

16 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline

-Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant

-fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc,dobor prostii dintr-un foc...

-sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent,dobor orice clasament~~diamant adevarat,exemplar unikt~~

-"[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥""

-Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat…

-Asta-s eu si n-ai ce face…. mami alta nu mai face

-Poate draguta,poate o scorpie,poate urata,poate frumoasa,poate nebuna,poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca,altii cauta si ar da orice sa aiba!""

-Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`

-Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ! 

-Figuri, fiţe şi talent, asta-i stilul meu recent!

-copia nu are valoare! doar ca voi avetii un hobby...joc de proaste numit copy

-Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

-sunt o fata talentata din reviste decupate de fufe invidiata si de zdrente copiata

-Sunt o diva smecherita...Hai fa pashi si gura mica

si pentru hi5:
-1.De multe ori in viata, omul se poate insela.si de fiecare data se intreaba de ce?! raspunsul vine dupa ce va realizat ca, dupa suferinta si lupta cu sine, a devenit mai puternic…a invatat sa discearna ce nu a fost bun intr-o prietenie sau relatie...

2.Condoleante iti spun condoleante ca bun venit, fii pregatit.trage o linie si spune pentru ce ai trait…asta e…viata nu iarta, iar tu nu ai de ales…cand iti e scris sa te duci…te duci…si vei ramane doar cel/cea ce a fost…CAPCANELE VIETII SUNT INEVITABILE CINE STIE POATE DUPA MASSU ASTA.O SA MA CALCE VREO MASINA NEAGRA…

3. DARUIRE DE SINE:SA FII UNA CU CELALALT…SA II VEZI FERICIREA PE CHIP CAND SUNTETI PENTRU EL VOI INSIVA IUBIREA…

4.MARETIA IUBIRII consta in a fi alaturi, cand celalalt sufera.cand ii arati cat de mult conteaza pentru tine, MAI MULT CA VIATA PROPRIE…nu in trairea propriilor ambitii!

5.Sa poti sa crezi.Cand unii te insala.Sa te ridici.Cand altii te doboara.Sa poti pastra.Cand altii vor sa te alunge...Sa razi chiar daca sufletul iti plange.Si cald ramai.Chiar daca afara ninge.Aceasta-i arta DE A INVINGE!

6. Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.A mea s-a nascut, a crescut si s-a terminat

7.Nu iti fie teama, in dragoste se merge la risc. Depinde de noroc! Arata - ti sentimentele cat esti in viata pentru ca dincolo de moarte poate fi prea tarziu…!

8.A iubi un om inseamna sa-ti exprimi spontan iubirea prin gesturi si zambete, mangaieri ferme si delicate, imbratisari pline de viata, saruturi, folosind cuvinte simple si sincere. Inseamna sa-l faci sa stie cat de mult il apreciezi pentru ceea ce este.

9.Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi? Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.
funda? big grin

| deeutzy a răspuns:

Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara! sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu! nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot! sunt ceea ce sunt! iar daca nu`ti convine nu ma plang
""uita`te atent … nu insistent …priveste dar nu aTinge …tE pot respinge! viseaza …doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!"".""
Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori, dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…
Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"
• Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine,Inainte Sa Spui Ceva...Uita`te La Tine
• Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare...
• Frumos era la iceput cand ne-am dat mana si ne-am indragostit: pe draq... tu de mine eu de altul.
• Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"
Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline

-Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant

-fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc,dobor prostii dintr-un foc...

-sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent,dobor orice clasament~~diamant adevarat,exemplar unikt~~

-"[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥""

-Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat…

-Asta-s eu si n-ai ce face…. mami alta nu mai face

-Poate draguta,poate o scorpie,poate urata,poate frumoasa,poate nebuna,poate serioasa. poate EU! ce unii au si nu stiu sa pretuiasca,altii cauta si ar da orice sa aiba!""

-Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am`

-Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ! 

-Figuri, fiţe şi talent, asta-i stilul meu recent!

-copia nu are valoare! doar ca voi avetii un hobby...joc de proaste numit copy

-Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

-sunt o fata talentata din reviste decupate de fufe invidiata si de zdrente copiata

-Sunt o diva smecherita...Hai fa pashi si gura mica

si pentru hi5:
-1.De multe ori in viata, omul se poate insela.si de fiecare data se intreaba de ce?! raspunsul vine dupa ce va realizat ca, dupa suferinta si lupta cu sine, a devenit mai puternic…a invatat sa discearna ce nu a fost bun intr-o prietenie sau relatie...

2.Condoleante iti spun condoleante ca bun venit, fii pregatit.trage o linie si spune pentru ce ai trait…asta e…viata nu iarta, iar tu nu ai de ales…cand iti e scris sa te duci…te duci…si vei ramane doar cel/cea ce a fost…CAPCANELE VIETII SUNT INEVITABILE CINE STIE POATE DUPA MASSU ASTA.O SA MA CALCE VREO MASINA NEAGRA…

3. DARUIRE DE SINE:SA FII UNA CU CELALALT…SA II VEZI FERICIREA PE CHIP CAND SUNTETI PENTRU EL VOI INSIVA IUBIREA…
4.MARETIA IUBIRII consta in a fi alaturi, cand celalalt sufera.cand ii arati cat de mult conteaza pentru tine, MAI MULT CA VIATA PROPRIE…nu in trairea propriilor ambitii!
5.Sa poti sa crezi.Cand unii te insala.Sa te ridici.Cand altii te doboara.Sa poti pastra.Cand altii vor sa te alunge...Sa razi chiar daca sufletul iti plange.Si cald ramai.Chiar daca afara ninge.Aceasta-i arta DE A INVINGE!
6. Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.A mea s-a nascut, a crescut si s-a terminat
7.Nu iti fie teama, in dragoste se merge la risc. Depinde de noroc! Arata - ti sentimentele cat esti in viata pentru ca dincolo de moarte poate fi prea tarziu…!
8.A iubi un om inseamna sa-ti exprimi spontan iubirea prin gesturi si zambete, mangaieri ferme si delicate, imbratisari pline de viata, saruturi, folosind cuvinte simple si sincere. Inseamna sa-l faci sa stie cat de mult il apreciezi pentru ceea ce este.
9.Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi? Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.
funda?

| Winniee a răspuns:

Si ce usor e sa zambesti`. cand ai incredere`n ceea ce esti`

Ce să iţi fac? Asta e firea,credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?

Sunt extrem de simplă şi extrem de clară... dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară

Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta,m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X

E prea devreme pentru riduri sh lacrimi varsate.Noi imbatranim de prea multe ganduri noapte de noapte.Prea devreme sa ti lipseasca acele shoapte.Kre crezi ca`ti vindeca ranile toate"

cu pielea ei bronzata, pune pasiune.vb`este urat da fce numai lucruri bune

Dacă te-am iertat odată fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea

Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti

Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu stiu c`a arso si cu altele ` dar vezi tu `el are o fta si pentru el. fetita lui e cea mai importanta

naturala luxul tine de bani, eleganta tine de educatie!

poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi! :X"

Eu am o viata roz si vreau un BAIAT care sa ma IUBEASCA. N-am nevoie de un GOLAN care sa ma DEZAMAGEASCA

Din 10 vorbe 9 le-am auzit. Viata mea a fost un spectacol. Din 10 fapte 9 eu le-am trait nu astept decat un miracol. 9 din 10 lucruri ma fac sa fiu mai rece! Si atat."

Chiar daca unii nu ma lasa sa traiesc. Privesc inainte si ironic le zambesc. Prea multa lume acum se baga unde nu trebuie. Prea multi acum incearca sa-ti manance zilele

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase

"•Daca te privim distant, spui ca suntem fitsoase. Ei bine, te dezamagim! Nu suntem, doar ca nu dam importanta tuturor! •"

Simpla in cel mai complex mod. timida cu un tupeu fantastic. zapacita in cel mai serios mod. rea, dar totusi BUNA ]]

Vreau sa par naiva, emotiva, nu e rau.Ca nimeni sa nu`si dea seama ce e in capul meu!"
Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
Faptele tale mi-au omorat zambetul, Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul. Ai distrus un vis frumos si-acum Iti pare rau...dar la ce folos? cE a fost, a fost
O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj. intra`n anturaj.dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj`
Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut... Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?] []
♫♥♫♥ ""Ma invidiezi?…Ai de ce…Ma barfesti?…N-ai decat…Regreti ca m`ai cunoscut?…Mi se rupe…Incapatanata?…Da pana peste masura…Nemultumita?…Da de TINE"
vorbele MeLe DoR? Da Ce Ai VrEa? Sa Te AlInTe? tine’Te BiNe Ca De Acum InCoLo Nu Te Mai LoVeSc Cu CuViNtE

| ღFrUmUsIkღ explică:

Ba nb borgir boschetarulee cu cine vb asa poate uh ty`l bagy in p**A:@:@:@:@:@@:

| ღFrUmUsIkღ explică:

Ffa deea jegoasoooo cu cine vb jeg rapan la pzda panarama numai vb asa date in qiluu lu aneta...

| ღFrUmUsIkღ explică:

Ba sa va iau rasa in p**a de`oty mai zice ceva si bv pizdii mele ca vr status altceva...sa ma pi pe tine loveee.

| Borgir a răspuns:

Baga-ti funda undeva!

| ζøvع a răspuns:

Esti porasta de calci in balagar laughing))))))

mai pe limba ta calci in caca de vaca laughing)))))

| DeniiiD a răspuns:

Hei Aghiutza! Doamne cata cultura straight face rolling on the floor.

| คℓεxą a răspuns:

E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Asta-i pentru mine, pentru ale mele.N-o sa le zic numele ca se stiu ele!

• Vreau sa stii ca nu`mi pare rau, am uitat deja numele tau! Am uitat tot ce a fost candva si parcaa e mai bineee asaa; x! •

Tradata strange din dintii sh pleak. Nu pare deloc suparata.Asha e Ea Zambeste de fiecare data! Numai e cum a fost Sterge nr Dar nr il stie pe de rost

ai pierdut tot pe pr0stia ta ` nu regret nimic ca n`am ce regreta

Stii e` usor e sa `zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` •

Zambeste chiar daca ai sa cazi `. Chiar daca soarele apune si azi!

Uita tot ce`a pierdut, tot ce`a vrut, tot ce n`a avut... uita timpul ce`a trecut, orice sfarsit acum, pentru ea e un nou inceput.; x"

Nu`mi vine sa cred ce usor te`ai schimbat`! Nu`mi vine sa cred ce usor ai uitat` de clipele frumoase ce am2` am petrecut`! O parthe din vina stiu ca am si eu` dar cat te-am iubit stie doar D`zeu`! Intoarce`te ca fara tine e asa de greu`!

Cand e vorba de belele Noi stim sa fim fete ReLe nu ne doOAre nu ne pasa`ne vedem de viata noOaStRa`!

Viata mea? Se schimba de cateva zile! Qm? In binee`!

Am 0 prietena imp0rtanta langa mine care tot timpul` m` sustsine sh`mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee

Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj oh go on

PahareLe sus ` shamPania sa Curgha ` RespecT pentru FeteLe Care Iau FaquT Pe Fraieri Sa PlanGa

stiu sa Iubescc stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot triShaMai de multt decat iti poti imagina

Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza

"Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •"

"`Nu Sunt Pe Bucati`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine"

"Merg p-acelasi drum, cu privirea-n fata Fara sa ma uit in spate, stiu exact ce vreau de la viata; x"

"Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte!"

"Nu se baga intre noi un baiat sau vreo proasta, Nu e nimic mai important decat noi si viata noastra."

Heiii! Uite'ma cum plutesc in alcool, din tigara am tras pan' am zis ca mor, iar acum nu mai am nevoie de aripi cu sa zbor

Tot ce atinge iaaa tot si inima ta e in joc

Viata e cu` un castel de nisip ...sjtiu bine promit s prOfit doar un piC vreau mult sentiment, vreau s` simt cu iubesc si`n ultima cLipa s` simt cu` traiesC

# Lady, stai chill! Ei vor ceva serios. le-ai dat tot ce le-a trebuit sj i`ai intors pe dos!

• O faTa speciaLa`.; x.Nu intaLnesjti la Orice pas`. Cand Nu mai ai speranTse`.Ea te scOate din imPas`

●. Fata ce frumOasa esti si cand plangi si cand zambesti.●

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire, esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

Daca o privesti cand se misca e ametitor! Extraordinar, este verdictul tuturor!

e mereu in stare te duce-n orice stare de la extaz la agonie o doresti si mai tare

| MadduM a răspuns:

Cred că ești capabilă să cauți pe google statusurile...
Uite ce am găsit pe google.
-Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa.
-StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura-ma tu ca-i mai bine, ca si mie imi convine!
-Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!
-Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
-Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`
-Prea dulce ca sa fiu light.

Sper să te mulțumească, eu nu sunt genul ăsta să par fițoasă, când de fapt nu sunt, așa că nu știu ce-ți place. În orice caz, sper că te-am ajutat. Pupici, pa-pa!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Pitipoanca laughing Te`ai facut fitoasa singuraraised eyebrows?
Ma rogoh go on

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| anamaryya_9939 a răspuns:

Ma Urasti?
Problema Ta...
Ma Copiezi?
Nu`mi Ajungi Nici Pana La Picioare...
Ma Iubesti?
ce Bine. si Eu Pe Tine.
un Sfat?
nu te lua de viata mea...
te-am amagit?
Scz... N`a Fost Cu Intentzie...
te-am insultat?
foarte bine... Meritai...
te-am jignit cand nu era cazu?
Iarta`ma...
ma invidiezi?
incearca sa fi mai buna daca poti...
ce fac cu viata meA?
ce te intereseazA?
ai zis ce`ai vrut?
O sa si Ascultzi ce nu vrei...
Ca sa te multumesc?
N`o sa ma schimb niciodata...
rea?
Cu cine merita...
ti-am zis ca te iubesc?
Am fost sincera...
bunul meu simt?
depinde de al tau...
copilaroasa?
Da... pentru ca asa vreau...
matura?
Cand vreau...
Prietenii mei?
Cei mai tari oameni

| Shtt a răspuns:

Mai lasa fitele!

| Alleeeeeee a răspuns:

Ia auzi mai fata cica ma iubeste...si sa`mi demonstreze s`a lasat de bereoh go on