| ioioioi a întrebat:

vreau si eu statusuri pentru persoane invidioase, tradatoare si care nu reprezinta nimic. Urgent. Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Astea-s statusuri de invidie,smechere si funnybig grin(mi-mi plac)
Nimeni nu vrea sa spuna,nici in rau,nici in gluma

Faptu' ca uneori nu mai gasesc scapare

Cand se-aduna chestii care te marcheaza,si pana la urma

Ii tragi dupa tine pe toti care iti intind o mana.

Nu exista grup de prieteni doar grup de ajutoare

Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare.

ZambeSte, traieSte`. invata Sa Speri`. doreste, iubeste`. ai grija Cat Ceri` :X

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar, si impresii de star "avec moi, ce soir"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut •
Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

Fa ce trebuie' sa faci,ca stii ca o sa ajungi dincolo de nori,
Cineva ti-a dat aripi dar te-a lasat sa inveti singur sa zbori.
Ai succese ce te coboara si infrangeri ce te inalta,
Viata o intelegi privind inapoi si o traiesti privind in fata...

E prea usor sa faci rau,iar tu ai ales calea mai grea,
Iti vezi propria ta valoare dupa invidia altora...
Stii ca ai drumul tau pavat cu sperante si multe vise...
Focul din tine te face sa vezi si cu luminile stinse...

Dac-ar fi ceva pe lume
De care mi-ar fi dor
Ar fi ochii tai albastri
Ce-mi dau aripi sa zbor

~! Sunt Fericita,Dar Nu o SpUn :X.E Prea Dureros peNtru Altii:X!~

The sky cry,I see you cry, I cry
Even the sound
We both fly
We reach the end
Goodbye my love and my friend

Spun ca nu-mi pasa, mie imi pasa sa stii
Spun ca plec azi, da' o sa ma-ntorc intr-o zi
Spun ca nu mi-e dor, sincer mi-e dor
Spun ca sunt ok, cand de fapt nu-mi e usor
Mai sunt si astea:INVIDIE
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
sper sa te ajute...
" Numai dupa invidia si rautatea celorlalti iti poti da seama de propria ta valoare! "
"Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul."
Invidia este ura faţă de superioritatea altuia.
Invidia este pedeapsa ce se biciuieşte singură.
SMECHERE
viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Acolo unde dragoste nu e…. facem!

Cele mai smechere statusuri de mess:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?

Si mai multe statusuri smechere:

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

fac baie, a mai trecut 3 luni.

Membru al asociatiei nationale "mieii fiorosi"

join the dark side… we have cookies.

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!

Este bine sa lasi bautura…. insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

Nu invata niciodata un porc smecher sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul.

Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

Mai available ca oricand!

sunt o mica finete invidiata de multe zdrente

dnd. caut acul in carul cu prosti! brb cand gasesc unul

catelus cU` paLu` cLtS.
te-am muscat de poponet.laughing

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un foc
Sunt o diva smechera
Hai fa paji si gura mik!

Let’s talk about rights and lefts…you’re right, I left

Invisible.pentru idiotii cu intrebari stupide…

daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

Beau bere… sã-l fac sprit pe Jack Daniels

eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut

Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata

Show drinking icon

tai lemne

stau si ma-ncalzesc la gura frigiderului

MULG VACA

My doctor never told me I was crazy … I had to hear it from the fish

Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

sunt usor de agatat si cad repede la pat

cine zice ca n-am sentimente…se inseala …le las de fiecare data intr-un prezervativ legat

ma cert cu vecinu

ASCUT DRUJBA

Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

Stiu ca sunt prost.dar cand ma uit in jur imi revin.

Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.

Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

Acolo unde dragoste nu e…. facem!

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc? smechere

invisible (only stupid people can see me).

if u see me,don’t come to me…if u come,to me don’t talk to me…if u talk to, me don’t kiss me…if u kiss me, don’t *** me…if u *** me…DON’T STOP.

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.
fac baie, a mai trecut 3 luni.

O noua serie de niste super statusuri smechere numai pe acest blog. Daca vreti sa va distrati, cititi urmatoarele statusuri smechere:

Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile".

Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din puscarie.

in 1800 dracula bea sangele viginelor….in 2005 a murit d foame….

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!

Cine nu ma inghite … Sa ma suga.

Nimeni nu moare virgin…viata ne **** pe toti!

wey care o pus ‘u’langa’i’ pe tastatura ca am vrut sa-i scriu la una misto si ma scris o.
Prea dulce ca sa fiu light.

Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!laughing

Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
DND….ca….BRB.

Nu invata niciodata un porc sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.

Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai inebunitpentru ca pasarelele nu vorbesc.
I’m on a sea-food diet. When i see food, i eat it.

Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul.

femeile sunt ca locurile de parcare…alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapatismug
Sper ca te-am ajutat. Pupici:*

4 răspunsuri:
| misumisu a răspuns:

Nu sunt ca tine. Sut mai bun ca tine...

| Ge0 a răspuns:

Cât tιмρ ιυвeşтι , ιeяţι ♥ .

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor! M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum ! • Iubeste-mã, urãste-mã ! În ambele cazuri tsi-e gândul la mine ! Nimic nuu` ne sta`n cale! Unde suntem n0i e s0are love struck Ma copiezi . si ?! Ce-ai rezolvath`. O papusa cu o zdreantza e greu de egalat!Imi iei stilul,textile …. Si sti dc?Vrei sa ajungi exact ca mine ,da … n`ai sanse! … asa ca M.A.R.S! Papusa batting eyelashes. Itsi dai prea muLta importantsa.Cand defapt esti doar o zdreantsa rolling eyes ! Te`ai schimbat si nu`mi pare bine Dar prefer sa ma impac cu ideea decat cu tine Si pe toti ii mint ca te-am uitat Stii de ce? Pt ca niciodata nu am cerut mai mult decat am dat Crezi ca nu simtraised eyebrows?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee El imi poate aduce acea schimbare. Vreii sa pari dur laughing . Pe miine nu ma sperii ! . Iei teapa de la miine cum ia Tom de la Jerry batting eyelashes

Daca intr-o zi plangi ,cauta-ma!Nu promit sa te fac sa razi dar pot plange cu tine .Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma!Nu promit sa te opresc,dar pot fugi cu tine.Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund ,vino,poate am nevoie de tine! May baiathule , tu ce stii de mineh ? Cha`s frumoasa si cuminte !? mah , uita-te la caracteru meu...si la ce stil am...beib`pe spate te-am dath ! kiss

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vadawave. Degeaba incerci sa ma intorci di drum .E randul meu ca sa ma joc cu tine acum :p winking

| alonet a răspuns:

La ce folos vrei sa fi si tu ca ele? poti scrie ceea ce scrie in proverbele lui Solomon cap 25 v21. Daca este flamand vrajmasul tau, da-i paine sa manance, daca-i este sete, da-i apa sa bea.
22. Caci, facand asa, aduni carbuni aprinsi pe capul lui, si Domnul iti va rasplati. -

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *