| Catylyca a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre prieteni falsi si despre fete invidioase! va rog.

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Http://adacristina.wordpress.com

prieteni falsi:
O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsiPrietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap , prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu , nu te lasa cand ai probleme , prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme , se fac ca nu te cunosc.

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea , prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine , prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis , prietenii falsi pe la spate m-au barfit.
Prietenii falsi sunt exact ca buruienile,ii intalnesti la tot pasul ! sper ca te-am convins sa-mi dai fundita:*:*.

Cand am inceput sa te iubesc mai mult, atunci tu m ai abandonat fara motiv, fara sa stiu
de ce , fara sa iti pese macar ca te-am iubit. acum incerc sa uit clipele kand ma gandeam
la tine , cand te priveam in ochi, si cand ne sarutam dar pentru tine a fost doar o joaca.
te am iertat de atea ori sh acum ca nici makar nu stiu d ece m ai parasit mai vreau sa – ti
spun decat un singur lucru. ca te am iubit si te voi iubi mereu. chiar daca pe tine nu te
doare ca nu mai suntem impreunaam crezut ca o vei lasa pe ea pentru mine, am sperat in dragoste si ca totul va fi bine,
am sperat la o dragoste frumoasa nestiind ca tie nici macar nu iti pasa…Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.
Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta ,
Iar daca cei care te iubesc te vor trada
Zambeste-le sa simta indiferenta ta.

invidie:
DeCat sa plang Cu vOi, prefer sa rad de vOi ! .

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior .

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o ! Nu`mi pasa ! pastreaz`o de tot . iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot !

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine ! dar nu vei gasi .

Crezi ca ma faci geloasa?Nea`h.Nu imi pasa:d, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`:* !

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Draga mea,nu ma privi cu ura…te-a iubit dar stii…eu sunt mai buna.

Ea nu tine cOnt dE mOda.O arde cum o simte! Ea se imbraca in stilul ei. Iar stilul ei nu minte!

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca."

Taci si mergi!

Inchide gura ca poluezi natura!

Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

Taci si sapă

Vezi ca faci praf!

Tai-o ca s-au furat cam multe

Mi se pare mie sau miroase a canal ?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu !

Ai terminat ?

Inchide fermuarul ! (asta daca are cativa dinti lipsa … stiu eu pe unu care pateste asta . )

Lasa gargara !

Ce zici , poti sa taci ?

Te-a intrebat cineva cit e ceasul ?

Pleaca, ca puti!

Hai du-te acasa ca ne-ai plictisit pe toti si o sa ajungem sa ne culcam odata cu gainile din cauza ta

Suferi de boala aia…de a te baga in treburile oamenilor?

Nu te compari cu nimeni… toti sunt mai buni.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?

Hai spuntot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata…

Felicitari pentru noua ta prietena… pacat ca nu o place nimeni!

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocosa sunt… pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Asa si care-i problema? Esti geloasa?

Scuze, am urechile in vacanta!

Rade ciob de oala sparta!

Poate ai treaba si te retin!

Probleme ceva?thinking

Ce-ai mai? Ti-e rau?
Ai febra sau mi se pare mie?

Cand ai trecut ultima oara pe la un psihiatru?

Sau poti vorbi alandala cu ea:

Daca te face proasta ii zambesti de parca ai fi primit cine stie ce compliment si-i spui: Da si eu te iubesc batting eyelashes !

Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Ce parere ai despre specia mea umana?

Maicata a avut copii care au trait?

Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?

Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?

Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii

Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant

Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?

Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul

Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier

Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.

Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restu’

Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea

As fi putut fi tatal tau, dar tiganul din fata mea a avut marunt, iar eu nu.

Salut! Eu sunt un om,da tu ce naiba ce esti?

Nu stiu sigur ce esti, dar sunt sigur ca toata lumea va fi de acord cu mine ca esti urat

Nu stiu cDe obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni … si ma intreb ce dracu’ a fost in capul meu?

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

Cum doi oameni asa de frumosi ca voi…au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten…dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea …pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt…pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea… nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu…porbabil o sa mai ai nevoie de el

Intr-o zi am sa ma insor… dar nu cu tine

Arati f bine pentru varsta ta… zici ca ai fi in viata

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

Suntem prieteni de mult timp… ce ai zice sa renuntam?

Sunt asa de trist fara tine…parca ai fii aici

Felicitari pentru bebelus…inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta… asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

Nu te compari cu nimeni… toti sunt mai buni

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi

A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu

Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

multe atzi vrea . Dar nu avetzi daru’ . Sa incercatzi Originalu`

Spooi ca am figuri a? Asta e culmea Ejti o tzaranka fai Vb aiurea:-

Ma barfesti? Stai linistita : K nu ma jignesti` . Doar imi demontrezi cat d proasta ejti

Shi ia zi fha?Pana la urma ce te oftiici! CA sunt mai Buna ca tine ?:X Sau ca priethenul tau se paorta mai Bine cu MINE decat cu tine !:

Nu ejti decat o marioneta! Si-ti dau impresii.Ca ejti ‘’vedeta’’.Ma faci sa rad .Esti chiar penibila ! Dar thu te crezi ‘’irezistibila

mai am foarte multe si trebuie sa le caut.Daca mai vrei imi lasi id’ul tau si ti le dau.

Timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daq esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi ,imi dai importanta…cand ma copiezi,imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare
Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre n0i . _|_ la t0tsi kre auu vrt s` ne traga inap0i!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.

Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine…MULTUMESC …cu ele mi-am construit castelul

ce proaste sunt unele… eu asa pun de fiecare data si se simt ele

Colo sus in cimitir stau mormintelein sir, daca faci mishto de mine, fac un loc si pentru tine

Urasc p_dele` proaste care vorbesc neîntrebate si urasc curvele strâmbe care iti vorbesc cu "Frate" …

Din cocos nu faci gaina, nici din curva gospodina.

Nu sunt o papusjica pe baza de arc! Daca vretzi sa faceti ceva pentru mine . faceti infarct

Orice p_z_a cand ma vede in 2 secunde se pierde si aud cum spune`n soapta doamne ce bine arata !

Nu incerca sa ma judeci dupa aparentze sau dupa niste vorbe scoase de zdrentze !

Paharele sus ! Vinul sa curga . Respect pentru fetele care i`au facut pe fraieri sa planga !

Produse etichetate ca fiind de calitate, frumos ambalate pot fi expirate.La fel si unele persoane pot fi apreciate, dupa ce se vede, daca stii ce`i`n spate

Eu iau fata,tu.galeata.
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata caseiompierii,Politia si Salvarea

pa.pa,:*

10 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Scuze nu le am vazut pe cele date de @LaRySuKa sad

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Ok mersi:X:X:X

| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com

sper sa gasesti ce iti place tie:*

| Einformatii a răspuns:

Please, god, make everyone die!

Am inteles ca esti trist, dar cu noi ceilalti ce ai?

| LaRySuKa_3744 a răspuns:

1.Prietenul adevarat nu profita de tine, prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…
2.Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…
3.Prietenul adevarat iti spune nu mai bea, prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…
4.Prieten
ii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea, prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine, prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.
Prietenii falsi sunt exact ca buruienile, ii intalnesti la tot pasul! sper ca te-am convins sa-mi dai fundita:*:*.te pup!

| LaRySuKa_3744 a răspuns:

De cite ori ma veti privi cu ura si manie,de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
***Uita-te atent,dar nu insistent,priveste,dar nu atinge,te pot respinge,admira, si evident-ia-ti gindul.
***Eu traiesc, tu stai.Sunt tot ce tu visezi,tot ce-ti doresti, si n-ai.
***Cine ma iubeste e ok, cine ma barfeste ma voi pisa pe ei.
***Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.
***Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce.
***mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva….
***De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang
***Suficient de matura ca sa stiu ce vrei. Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."
***Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!
***Daca eu sunt subiect de barfa … Atunci tu estio tarfa! Tu impotriva mea … Eu mereu deasuprata!"?:-
***Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta…. Zambeste celor care te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…
***Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea care nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut, si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!
***Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac. fundita?:X

| Catylyca explică:

Va multumesc tuturor:Xlove struck fayne :X:X:X:Xlove struck...

| Catylyca explică:

Larysuka si daniela...am vrut sa va dau la amandoua fundita da nu mergestraight faceoricum mersi mult...:X voua si celorlaltzi:*

| Catylyca explică:

Daniela id-ul[catylyca_patap_singh]te-am pupat:X