| eu_8723 a întrebat:

vreau si eu va rog niste nume de facebook! pan` acum am avut numele meu dar vreau sa il mai schimb nici sa fie prea sofisticat... (numele meu e larisa)

2 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Parerea mea este ca numele pe facebook este cel mai original numele tau si nu ar trebui schimbat.

| liiaa a răspuns:

Si pe ine m cheama Larisa.Numelemeu de facebook este Larytzucka.Dar tu poti sa incerci si alceva cum ar fi:Lary,Larissa,Larytzucka,Larytzicka, Laryssuu, etc.Sunt mai multe metode! Sper ca te-am ajutat!