| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat de la voi. Ce parere aveti despre alcachofa de laon ( reclama de la teleshooping pentru slabit) am fost foarte nerabdatoare sa-l comand, dar dupa ce am citit miile de comentari sincer mam cam razgandit si dezamgit! dar totusi parca as vrea sa incerc chiar daca toti spuneam ca e dejeaba. Voi ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| anamaria981998 a răspuns:

Eu nu cred ca este nevoie sa folosesti chestia aia, daca faci miscare in fiecare zi si mananci sanatos (fructe si legume), ai sa vezi ca vei slabi! Parerea mea.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reclamele de la televizor sunt minciuni dar vei vedea dupa ce folosesti acel aparat.

| perryornitorinca a răspuns:

Frate.o pastila nu te poare ajuta sa slabesti atat de mult precum arata ei...si te mai si intoxici draq.cea mai buna metoda de slabit e miscarea si sa mananci sanatos.ce draq pune toata lumea botu la balivernele astora cu slabesti 15 kg in 3 zile.hai ma lasi.e ca bratara aia care iti da energie pentru o zi grea.s.a tampit lumea.laughing