| No a întrebat:

Buna love struck, sunt noua aici kiss Pai, uitati o scurta intrebare :
Cum va imaginati ziua perfecta? >:

Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Ziua perfecta este atunci cand ai facut ceea ce e bine si esti multumita de faptele tale, la o adica esti fericita. Poate tu consideri ca ziua perfecta este atunci cand te distrezi si toti te conzidera cea mai cool, insa crede-ma ca o zi in care nu faci nimic pentru ceilalti sau nu muncesti este o zi inutila, mai degraba una a rasfatului.