| Fineness a întrebat:

Cum vă imaginaţi lumea perfectă?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O utopie.
http://www.youtube.com/watch?v=DCX3ZNDZAwY

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricine are suflet bun si nu mai exista nici-un rau pe lumea asta.

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Sincer, pentru mine, o lume perfecta ar arata ca un loc frumos, inconjurat de spatii verzi, cerul senin intotdeauna, apusuri spectaculoase, la fel si rasarituri pe care le poti vedea de oriunde ai fii, unde cu totii sa ne intelegem bine, sa ne ajutam, sa fie pace si liniste, iar atunci cand ne spunem parerea sa nu fim judecati, barfiti sau invidiati. Cum de altfel in zilele de astazi acest loc nu exista, putini viseaza ca asta sa devina realitate si doar cei care viseaza sunt numiti "rupti de realitate", dar eu cred ca acea lume care exista doar in vise, cu multa intelegere si iubire ar putea sa devina realitate. E doar o parere...happy O zi buna!

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Imi place asa cum este..totul se intampla cu un sens in aceasta lume..nu as vrea sa o schimbwinking

| DerpyXD a răspuns:

Toti oamenii sa poata sa faca orice!

| Chaterinna a răspuns:

Societatea perfecta este Împaratia lui Dumnezeu.

| SIsi321j a răspuns:

Totul sa fie pe gratis...happy

| Cruls a răspuns:

Fara reguli. totul sa fie gratis, dar in acelasi timp nimeni sa nu abuzeze de asta... sa te poti plimba la 3 noaptea pe strada ca si cand e timpul zilei doar ca fara lumina. AAA si fara muste si tantari big grin cam asta e. nu va exista niciodata. mai ales partea cu nimeni sa nu abuzeze.

| EstiNebun a răspuns:

Monotona :]

| des15 a răspuns:

O lume plina de oameni care se respecta si se iubesc,fara violatori, criminali, hoti, fara prostitutie, fara foame etc