| ubiticatha33 a întrebat:

Buna`love struck. vreau si eu cat mai multe statusuri. cele mai superbe funda+vot:*

3 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Cauta ma pe google... sigur gasesti!

| Dragosh123 a răspuns:

Www.ymstatus.com
Sper sa-ti fie de folos:*

| Mihaela13 a răspuns:

"O sa platiti toti pe rand ilor.ca se iarta, dar nu se uita lucrurile ce dor!"

"Cineva-mi spunea sa iubesc, Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

"Jonglai pe degete fraiere, credeai ca merge peste tot, credeai ca toate`s la fel sau ca toate dau raport.credeai ca poti sa controlezi minti la nesfarsit, dar incercand s`o controlezi pe a mea.te`ai indragostit"

"Am jucat multi ca tine ce-au trecut prin viata mea, deci daca pleci inchide usa ca-i curent, in p**a mea!"

"Nu mai conteaza, m-am tirat definitiv din lumea ta. Am sa vomit dac-am sa vad acelasi parfum pe altcineva!"

"Nu e loc mai bun cand ma simt dezorientata decat sufletul tau curat, Crede-ma, am cautat."

"bate'n lemn sa n'ajungi ca mine… sunt prea fericita si tie nu'ti sta bine"

"uite.cum toti raman blocati cand apare ea, uite. ca toata lumea o vrea dar nimeni n-o ia!"

"Mi-ai cerut o sansa s-arati ca nu esti ce pari, si ti-am dat ... doar un minut sa dispari!"
• Uneori cred ca as fi in stare sa dau orice. in schimbul acelui vis stupid care stiu ca nu ma va face niciodata fericita.
• Inocenta este o arta.Fericirea este o impresie!
• Să ai timp de toţi şi de toate. Când viaţa îţi dă o palmă,tu dă-i un pumn pe la spate! :]
• Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"
• Învăţa să te comporţi cu oameni, aşa cum se comporta şi ei cu tine.
• O fii stat si cu tine . Stiu . Stiu. Ca a ars-o si cu altele , da vezi tu ? El are o fata si pentru el e fetita lui cea mai importanta !
• Mã judecã altii cât nu mã judec eu, iar mie mi se rupe cu aceeasi plãcere mereu !love struck
• Nu m'a surprins dezinteresul lui ci curajul de a'l afisa!
• Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci
• Acelasi cadru, alte imagini.Aceleasi ganduri, alte randuri. Imi place sa rad cand totul imi zambeste.
• Fetele au rabdare si sistem de aparare impotriva idiotilor !
• Unora chiar le pasa. alti sunt doar curiosi.
• Si când îti spun sa ma lasi în pace as vrea sa nu o faci. Sa lasi de o parte orgoliul tău si sa ma strângi în brate`. love struck
• Intr-o lume nebuna doar cei nebuni sunt sanatosiiilove struck
• Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck
• Barbatsii ar spune mai putsine minciuni daca femeile ar pune mai putsine întrebari laughing •
• Ai sperat,ai visat, ai pierdut.Ce conteaza? Inca mai poti pierde,mai poti visa,mai poti invinge! asta conteaza . ;x
• Vreau ca atunci cand itsi va fi greu sa spui: "Uite-o Frate, ea chiar tsine la mine!" love struck
• Baga iadu`n paradis si uiti de orice vis.E simplu,atat de simplu sa simti linistea doar cand bagi in gura filtru `!
• Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !
• O ard în mod bizar, cu bomba-n buzunar, cu stilul meu murdar, vă *** în gură iar devil !
• Îţi zic, prietene revino-ţi în fire! E o linie extrem de subţire între indiferenţă şi nesimţire ! .
• Dacă mă iubeşti de ce m`ai lăsat ? Dacă te`ai despărţit de mine de ce te uiţi după mine ? Dacă eşti un prost de ce te dai deştept ? .
• Ştiu,îţi aminteşti şi acum când ne-am cunoscut.Ţi-am zâmbit fără să vreau,poate de`asta m`ai plăcut love struck !
• e greu cum *** sa nu fie ? cand pentru cei mai multi cunoscuti viata e doar o tragedie .si mie ,si tie ,ti s-a intamplat la fel .ingeru` nostru pazitor creca` doarme pe el ! ;;]
• Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face.
• stiu c`au fost prea multe ploi.Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi love struck
• Fii sincer...ti-e dor ,am dreptate?Pentru ca atunci cand ai fost cu mine,am trecut prin toate!
• Arta de a fi fericit consta in priceperea de a extrage fericirea din lucrurile mici.:*
• E o lume rea`! . . iti dau dreptate . Da` nu fii ca ea`! . . .si-atunci cand te loveste ramai tare ,nu ceda`!love struck
• Imi place chiar dacặ` nuu`tsi gặsesti unele cuvinte .imi place cum imi spui asa, "sa fii cuminte!blushing
• Nu e totul perfect dar o sa fie.;x
• Cand ti-am cerut orasilor ingeriilor. mi-ai spus ca merit paradisul si tot sangele lorr.;x
• Singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata . tati nu te cearta.
• Un prieten adevarat este acela care iti stie toate defectele si totusi mai are ochi sa-ti vada sh calitatsile.;x
• Fericirea: un lucru bizar; cei ce n-au cunoscut-o niciodată nu sunt, poate, cu adevărat nefericiţi!
• Degeaba te pierzi in amanunte daca nu vezi esentialu!
Şi va iau la toti morti in ┴ fara exceptie!
Am sa ma sinucid in noapte La noapte Si poate Pun capat celor 25 de ani de gafe Viata nu-i dreapta,nu-i dreapta Nu-nteleg Imi fac curaji sa-mi trag Un glont in cap Pe-o stica de-un kil de jack .
Ha .pthu Taci ca am draci.iti umplu gura .
Ca viata-i roz doar atunci cand imbraca haine de tarfa .
Arată-le c-ai suflet de campion şi eşti cel mai bogat om .
Cred ca ma iubesti ca ma uit la ceas mereu cand este fix .
Sunt real 100%, voi sunteti sintetici.
Un singur lucru bun am învăţat de la tine,să-i dau dracu pe toţi doar să-mi fie mie bine!
ce ziceti voi ? stiti bine cã nu-mi pasã . voi sunteti multe, eu sunt doar una, dar la toate vã dau clasã ! :X

fetele . incercatsi si va controlatsi . chiar numai pe mine ma invidiatsi ?
stiu ca vreti sa fitsi ca mine , dar gelozia voastra ? zãu cã nu tsine [-

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tocu` e inalth , efectu` e scontath... Toate privirile se intorc automath`!

Domnishoara e de pus in rama` ! Nu ca orice panarama`

Ma Gandesc La Ce Nu E Permis, La Ce e Interzis La Ceea Ce Numesc EU Vis

.Eu traiesc 2 vietzi diferite sti tu prea bine` . una cand snt singura si una cand sunt cu tine .

Tre` sa fii tare sa demonstrezi ca poti` Sa fii in centrul atentiei si mai presus de toti`!

Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana.

Desi am trecut prin multe suntem totusi Impreuna `! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Vorbim la telefon si iti spun ca mie bine . TE MINT . Bine imi e doar langa tine

Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru`o cearta ? Amintitzi`va de voi cum va iubeati si altadata.

Fitele mele nu iti plac` `.Dar pentru mine faci orice` .

Imi place ca ma crezi, da tot spui ca eu mint. Imi place asa, nu stiu,felul cum ma faci tu sa ma simt![:X]

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte.Tu nu prea o minti pe ea.Dar ea mereu te minte !

Oi fi eu fatã bunã,dar nici chiar asa… Sã te las sa il iei tu din viatsa mea

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATAT

SUnT Fitzoasa NUti ConvinE Nu Te uitha LA mine

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Zambetul tau e fals ca de obicei . Nici n`ai curaj sa te uiti in ochii ei.Te pierzi usor cand vorbesti despre acea fata,care era preferata ta odata

itsi placeh cum te privesck .itsi placeh cand itsi zambesck ! .itsi placeh la nebunie cand batt apr0pouri ca te iubesck ! ?

[ ]]… sunt echilibrul irezistibil intre { amar } si { dulce } …[[ ]]

as vrea sa stii :] . sa stii ca merg mai departe ;x . orice ar fi >:] .

exagerezi.meditezi. exersezi. incerci sa ma copiezi. stiu ca vrei mintea mea. si so copiezi nu vei putea. .ce frumoasa incercare. dacopia nu are valoa

ubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy...iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Ti se pare ca e un vis.dar.e realitate;x

lasatzi'ma sa invatz din propriile greseli...nimeni nu'i perfect...:X:X:X:X

E atat de dulce cand o strangi la piept,e asa frumoasa cand tu ii zambesti,atat de fericita cand ii spui ca o iubesti ! :X

Dultse.

T.`o.O.betSc

Doar ,pur si simplu te adoul :X :X

Poveste fara sfarsit

Ubestc

Adoul tscumpule:X:X:X:X

pun suflet in orice fac ,din zi in zi tot mai mult iti plac

E fata kre e mereuu` langa tne, fata a carei privire`tsi fke binee`

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

A doua oara n-o mai fac ! Mi-am bagat mintile în cap . Promit ca O sa Fiu cuminte De acuMa inainTe !

S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x
Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*

Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!

Ce frum0asa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat ! Ce frum0asa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarattt ! "

Nu` te` ingrijOra` din cauza` oamenilOr` din trecutul` tau` . Exista` un mOtiv` pTr` caRe` nu au reushiT` in viiTOrul` taw` ! ;x

"De ce oare vb u despre mine?de ce oare ma pui la un loc ca tine?in fata mea nu ai cuvant nu ma cunosti deloc,habar nu ai cine sunt"

Barfa E Reclama Fara Plata. Deci Barfeste Fata. Oricum eu voi fii mai castigata

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti
Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

Crezi ca ma faci geloasa!:O nu dragul meu ,nu-mi pasa ramai cu penala ta ca sunteti praf si tu si ea (dar mai ales ea)

Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

● Ai uitat cand imi spuneai ,Ca dOar pe mine ma ai ?

Cum vorbesc saw cum ma comporth` nu the` intereseaza Atitudinea tha falsa nu ma impresioneaza`Eu simth ca` tot ceea` ce fac e bine`Shi niciodatha n`ai sa` potai ahimba` cva` in mne`

Uita`te la bruneta cu stil care te invata sa`ti traiesti viata din plin ;x
Viata ta e ea .Universu` e ea !Mai pe scurt bunetta e viata ta !

Ea poate nu stie cum e dragostea. Si intr'o zi poate va invata. Dar atunci nu va mai fi a ta. ca n'ai stiut sa ai grija d ea

Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Shi infrangeri care ma inaltza.

N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esti cumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!\

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

E stilata,E bine conturata,Parca e dintr'o revista cu modele decupatha
Zambeste frumos Si e atragatoare cand se uita la mine la ce se gandeste oare?
Stie ca o plac si ma pune la incercare dar eu am inceput si am sa lupt in continuare

Nu Ma Laud De Frumusetze Sh Nici De Mare Finetze.Am Yo Farmecu`Meu Asha Dupa norocu`Meu.Nu`s Mare Frumusetze Shy Nici Mare Tandretze.Dar Dak Ma Cunosti.Ajung Sa`ti Fiu Febletze:
Chiar daca e mica • Nu te juca cu ea • Ptr ca mereu a stiut si stie ce vrea ! • ;">
Acuma zi ,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.
Tre` sa fii perversa.Ca sa fie lumea a ta.Sa nu lashi niciodata.Sa ti se fure inima

Ii place vrajeala ta. Dar daca zambeshte cand ii vorbesti. Nu inseamna ca ai prostit`o. Ea este cine este

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jukat cu o papushik ce sentimente imita.
Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!
Ai o adolescenta a ta , o viata inainte , si un suflet . Foloseste`le cu un scop

E un vis care se tot repeta! Si doar in visul meu GASESC LUMEA PERFECTA!
Prietenii de ieri ? Azi doar simple cunostinte
Unii oameni sunt adevarati,altii sunt buni, altii sunt falsi iar unii, unii sunt cu adevarat buni in a fi falsi.
Uneori as vrea sa-ti pot citi gandurile
Un zambet nu costa nimic
Ce fac cand vad ceva absolut minunat?ma holbez intr una, zambesc, si cand obosesc, las oglinda jos.[]
Stiu! Nu sunt perfecta,si eu gresesc.Dar,cel putin cand spun " imi pare rau",eu o spun din suflet!
Stiu ca s-a terminat.De fapt,stiu ca nu a inceput niciodata.Dar in inima mea era atat de real
Zambetul poate nu e cel mai bun medicament dar uneori e cea mai buna deghizare
Si e atat de bine cand dupa o zi grea obositoare vii si te arunci in pat fara sa iti mai pese de nimic
Am nevoie de tine pentru zambetul acela tâmp care imi apare.atunci cand ma gandesc la tine.la noi...[]