|

Buna`love struck. vreau si eu cat mai multe statusuri. cele mai superbe funda+vot:*

3 Raportează Evaluează
3 răspunsuri:
| a răspuns:

Cauta ma pe google... sigur gasesti!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

"O sa platiti toti pe rand ilor.ca se iarta, dar nu se uita lucrurile ce dor!"

"Cineva-mi spunea sa iubesc, Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

"Jonglai pe degete fraiere, credeai ca merge peste tot, credeai ca toate`s la fel sau ca toate dau raport.credeai ca poti sa controlezi minti la nesfarsit, dar incercand s`o controlezi pe a mea.te`ai indragostit"

"Am jucat multi ca tine ce-au trecut prin viata mea, deci daca pleci inchide usa ca-i curent, in p**a mea!"

"Nu mai conteaza, m-am tirat definitiv din lumea ta. Am sa vomit dac-am sa vad acelasi parfum pe altcineva!"

"Nu e loc mai bun cand ma simt dezorientata decat sufletul tau curat, Crede-ma, am cautat."

"bate'n lemn sa n'ajungi ca mine… sunt prea fericita si tie nu'ti sta bine"

"uite.cum toti raman blocati cand apare ea, uite. ca toata lumea o vrea dar nimeni n-o ia!"

"Mi-ai cerut o sansa s-arati ca nu esti ce pari, si ti-am dat ... doar un minut sa dispari!"
• Uneori cred ca as fi in stare sa dau orice. in schimbul acelui vis stupid care stiu ca nu ma va face niciodata fericita.
• Inocenta este o arta.Fericirea este o impresie!
• Să ai timp de toţi şi de toate. Când viaţa îţi dă o palmă,tu dă-i un pumn pe la spate! :]
• Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"
• Învăţa să te comporţi cu oameni, aşa cum se comporta şi ei cu tine.
• O fii stat si cu tine . Stiu . Stiu. Ca a ars-o si cu altele , da vezi tu ? El are o fata si pentru el e fetita lui cea mai importanta !
• Mã judecã altii cât nu mã judec eu, iar mie mi se rupe cu aceeasi plãcere mereu !love struck
• Nu m'a surprins dezinteresul lui ci curajul de a'l afisa!
• Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci
• Acelasi cadru, alte imagini.Aceleasi ganduri, alte randuri. Imi place sa rad cand totul imi zambeste.
• Fetele au rabdare si sistem de aparare impotriva idiotilor !
• Unora chiar le pasa....2008 - 2160 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

Www.ymstatus.com
Sper sa-ti fie de folos:*