| EANS a întrebat:

Bunaaa. caut si eu un film. filmul se numeste damnare de lauren kate iar personajele principale sunt: lucinda price, daniel grigori si cam. [am specificat si numele ptc sunt mai multe filme intitulate astfel]. stiti cumva de unde pot face rost de film ca am cautat peste tot. va rog mult. [fundita]

Răspuns Câştigător
| adina_6488 a răspuns:

Iti dau un sait cu filme de toate genurile si acolo sigur il vei gasi este saitul la care eu gasesc orce fel de film vreau si sunt si subtritrate absolut toate filmele si de la toate categoriile http://filme-nr1.ucoz.com/.

1 răspuns:
| Tynnaaa a răspuns:

Nu stiu sa exista film...e doar cartea...ar fi super sa faca un film pe tema cartiilove struck, iar ca actori ar fi foarte ok : nina dobrev in rolul lucindei.Si ian somerhalder pe acolo pe undevabig grin