| oanyoana a întrebat:

Cand se merge cu colindul?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Maine, pe 24, seara, de ajun! De fapt se merge de toata saptamana, dar doar la rude, prieteni si pe 24 pe oriunde, la oricine, sa vii sa ma colinzi si pe mine! :* big grin

15 răspunsuri:
| SashaGirl a răspuns:

Pe data de 24 Decembrie de ajunul Craciunului!

| M3tt4ll a răspuns:

In 24 decembrie (ajunul) seara sau in prima zi de Craciun. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| WTFuck a răspuns:

MAINEE love struck love struck...p.s eu nu merg is prea mare dar as mai vrea happy

| victoras13 a răspuns:

Sa nu uiti ca se merge doar pe data de 24 decembrie.

| RoXyRaLu a răspuns:

Perioada oficiala de colind este intre 24 decembrie- 7 ianuarie

| SashaGirl a răspuns (pentru WTFuck):

La orice varsta poti sa mergi cu colindul

| ROB3RT89 a răspuns:

Maine searahappy

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pe data de 24 dimineata se merge cu Mos ajun, apoi dupa amiaza se merge cu colindulove strucklove struck.multa sanatate si
Sarbatori fericite alaturi de cei dragilove strucklove struck

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru WTFuck):

Poti sa mergi la colindat la orice varsta, deci du-te si fa ce iti place!

| WTFuck a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Pai am 13 ani eu consider ca is prea mare si inalta m-as face de ras in fata tuturor deci nu am sa merg decat la cei care ma cunosc in reest mai bine nu happy

| oanyoana explică:

Mz.sarbatori fericite si voua

| MouSSEauChoColat a răspuns (pentru WTFuck):

Poti gasi un grup de copii de aceiasi varsta cu tine care merg la colindat desi nu ar trebui sa te simti prost daca ai colinda cu un grup de copii mai scunzi si mai mici decat tine prin vecini.

PS:Si eu am fost la colindat anul trecut, eram de varsta ta, cu doi vecini de doua ori mai scunzi decat mine si nu a ras nimeni!

| katalyna1 a răspuns:

Iarna cand oarelaughing

| Fashon_Madalyn_1974 a răspuns:

Ce aveti fratee...nu numai pe 24 si tot asa. eu m-am dus cu un prieten de pe data de 17 -18 si am strans chiar binisorr intr-adevar nu mi-au dat toata lumea durmu dar majoritatea da si chiar este distractiv sa te duci cat mai mult cunosti oameni tin minte ce am fost pe data de 23 si era toata familia la un aparatament si faceu carnati detoate si erau veseli alti cu vinu muzica si a fost chiar frumos big grin PS : eu am 12 ani si ma duc cu colindul am vazut alti si de 17 18 si nu conteaza cati ani ai conteaza sa ii faci fericiti pe oameni si sa le aduci veselie si colindatorul este ca si un vesitor deoarece vestim ca vin sarabatorile si le aducem omenilor aminte colinddde frumoase :X

| Anonim0909000000 a răspuns:

Pe 24 decembriewinking