| ChiChi a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota a ta?(precizati si materia)

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

4 la matematica. laughing

92 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

2 franceza pentru suflat dar... am facut-o 8 ascultanduma

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

3 l matelaughing)))) in generala:p

| Dreamy a răspuns:

8- la franceza si mate

| LoveSelena a răspuns:

7 Mate si Sport

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

2 la religielaughing

| MikiPiki a răspuns:

4 la italiana, romana si mate

| DeathTheKid a răspuns:

1 la chimie pentru ca am incercat sa copiez si m-au parat niste javre

| IlegalSmile a răspuns:

4 la geografie sad imi vedea sa ma dau cu capu de pereti cand tampitul de profu phbbbbt mi-a spus phbbbbt si pe el sa'l omor phbbbbt

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cea mai mica a fost 9(l-am luat la toate materiile, si am avut si cateva medii de 9, mi-e asa rusine). Glumeam, ce dracu- 2 la fizica ca profai proasta.

| Yuki156 a răspuns:

6 la istorie

| crisss_1778 a răspuns:

2 logika.

| PikaRawrr a răspuns:

6 la mate...

| Doolsheata a răspuns:

Cea mai mik nota a mea a fost la mate cand am luat un 5

| AndreiP98 a răspuns:

4 biologie (deranjam ora nu am luat la ceva), in rest 5 sport si 6 mate

| MihaicaDan a răspuns:

Sunt in CLS a V-a si am luat 6 la geografie pe sem.1.pe sem.2 am luat 7 la engleza

| hope2destiny a răspuns:

6 la tehnologie rolling on the floor si o gramada de 7 la mate whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 franceza crying

| Ekkaterinna a răspuns:

3 la mate big grin

| PredatoR a răspuns:

2 romana, 2 matelaughing

| CatalinaMarina a răspuns:

3 la mate.

| Gufiii a răspuns:

4 francezaphbbbbt

| andragrigoras2000 a răspuns:

Am luat un 7 la mate sis unul la geografielaughing

| _pink a răspuns:

Nota 1 la biologie pentru soptit.

| g3orgiana16 a răspuns:

3 la franceza ca am stiu sa cites bine...si pentru ca aveam cica caietul deschis pe banca(profesorii cine ii intelege?)laughing

| Dexter_8386 a răspuns:

8 la mate laughing ( da.mi se mai spune si Dexter laughingrolling on the floor )

| IIIx333III a răspuns:

Am luat un 4 la geografie pentru ca i-am spus profesoarei ca nu am invatat, dar stiu sigur ca puteam sigur sa iau un 5 sau un 6!

| pisolcea a răspuns:

1 la tehnologie ca m-am batut cu unu in clasa si am spart tabla in timpul orei. la amn2 de fapt

| ana_2136 a răspuns:

Un singur 7 la mate! restul 10 si cativa de 9!

| simo_8168 a răspuns:

3 fizic