| Daria a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota luata de voi? In ce clasa si la ce materie?big grin

54 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

La istorie(netrecuta in catalog)- 4 printr-a 8a
la matematica(trecuta in catalog)- 6 clasa a 7a big grin

| Coconut a răspuns:

Pana acum cea mai mica nota a fost 6 parca in clasa a 6a la geometrielaughing dar inca nu sunt destul de mare ca sa zic ca am avut MUULTE notelaughing

| sweetys a răspuns:

4 la fizica in clasa a 8-a am zis ca mor pentru nota aia

| mykkki a răspuns:

Am luat un 4 la tehnologik in clasa a Vlll din cauza unor ***** x-(

| NevastuicAaA a răspuns:

3 la mate in clasa a 5-a laughing

| Aηηy a răspuns:

2 -geografie, la un test - cls a 9-a;
2- fizica, mi-am uitat caietul acasa si m-a ascultat, tot clasa a 9-a.

| Dav7id a răspuns:

Fizica clasa a 12 a,scriam si eram atat de antent si toti vorbeau si faceau galagie si profesoara de fizica zbiera sa se auda si ea ca exista in clasa si m-am suparat atat de tare ca dupa ce termina de vorbit spuneam amin cu un glas de dascal s-a uitat si ma uitam pe geam nu mi-a zis nimic iar termina iar zicea ma ajutau inca patru colegi acum cu Amin,a spus ce aveti domle santeti nebuni,na zis nimeni nimic a mai terminat de zis ea ceva am zis iar toti patru Doamne Miluieste, a zis ca daca nu tacem ne da 1, eram prea suparat sa tin cont a terminat iar de zis ceva am inceput sa cantam La multi ani! tot cantecu refren bis tot si nea vazut a zis ca chiar o sa ne dea unu, si eu m-am pus in spatele colegului din fata si am zis amin si s-a suparat si la scos pe el la tabla eu ma faceam ca scriu, a iesit ala si nea luat pe toti de pe rand si inainte de a iesi mi-am scris pe mana cu rosu cateva formule din caietu aluia de a iesit dinaintea mea (uitasem ca eu i-am scris ora trecuta pe caiet si am scris numa prostii ) pana am iesit la tabla s-a sters scrisu de pe mana si cum apucasem sa vad n-am sters prostiile bine a aluia de pe tabla sa scriu dupa el ca doar el era destept dar caietu nu era deloc si ne-a dat 1 la toti patru. Punct happy end! aveam la ea 1 4 6 7 mi-a dat ea note la urma ca am stat cuminte oricum se auzise in toata scoala ce bisericosi suntem noi

| Twp3w a răspuns:

La germana in clasa a 5-a laughing

M-o ascultat ca am vorbit in ora si nu am stiut mai aproape

nimichee hee

Si mi-o dattt 4! crying

Dar am avut noroc ca a fost intermediara big grin

Si am mai luat un 8 si mi-o facut media! happy

Si mi-o iesit 6 in cataloggg! straight face

Tuh? xD

FunDaaa?:X:X:X:X

| StreetDancer a răspuns:

Buna Daria!

Cea mai mica nota a mea a fost 6 la biologie in clasa a 5-a. Era vreme cand inca nu constientizam ce inseamna notele si cat sunt de importante mediile. Pentru mine totul era mult prea lejer.

Oricum, nu conteaza in ce clasa iei o nota mica, important este sa ai ambitia, cheful si curajul necesar pentru a lupta sa te corectezi.

Sa ai o zi buna! :*

| Alisa7109 a răspuns:

LA ed fizica fiindca nu am vrut sa joc basket, anul acesta...si prin clasa a 3 la limba franceza fiindca am uitat caietul acasa http://www.tpu.ro/design/images/emoticons/4.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 9-a, la matematica 1, 73. N-o sa uit niciodatalaughing.

| lola a răspuns:

2. Intr a 12 a la istorie.pe un testoh go on

| roby1106 a răspuns:

3 geografie clasa a 5a

| allllll a răspuns:

laughing 1.34 la matematica la un test dar nu a fost trecuta in catalog( precizez ca a fost cea mai mare nota din clasa).laughinglaughing.ast in a 5-a

| Dreamy a răspuns:

8- la mate cls 5

8- la engleza clasa 6

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

3 la teza de matematică, în clasa a 12 a (dar anul când s-a întâmplat să nu te superi dacă nu îl scriu). S-a supărat proful pe noi și am avut numai teorie pură. Șansa noastră este că a fost de acord să dăm teza încă o dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred c 6- la biologie in clasa a 6 a dar aceea profesoara era nebuna la propriu tinea mancare de catei aruncata in masina. Zicea ca noi nu mergem la teste cu toate ca noi venisem de fiecare data. Cand ii duceam o ciocolata zicea" vai draguta pentru mine? nu imi vine sa cred.nu vrei sa o imparti cu colegii tai?" Doamnee era nebuna. Deci eu invatam dar avea ceva cu mine de mereu imi dadea 6laughing

Pa pa te pup:*

| ellalove a răspuns:

1 la biologie.pentru ca m-a prins cu caietu inchis in banca la lucrare in clasa a 7a angry. mitocana drak

| Ladybuug a răspuns:

6 la muzica blushing in clasa. a 7 - a. Era un test initial laughing)

| beautifulkiss a răspuns:

Buna un 5la fizica in a 5 si acum in a 7 la mate la un test tampitX-(
Numai bine.

| honkydonky a răspuns:

3 la biologie pe clasa a X-a.Eu si biologia ne uram

| PinkLife_8615 a răspuns:

3 la chimie in clasa a 9-alaughing) adica acum cateva saptamanilaughing

| pwp a răspuns:

3 la chimie, clasa a 7-a

| xlmpq a răspuns:

2,80 inceput de a 10a la matematica laughing

| Biby a răspuns:

Buna.
In clasa a 4-a(adica acum) S(6-7)la matematica.

| Cătălina_6063 a răspuns:

1 in clasa a IX la geografie pe copiat ( nu ma prea pricep)

| Jazzooohs a răspuns:

4 - mate, ca mi-am uitat caietu de teme acasa at wits' end (ce-am mai piz. duit) rolling on the floor
4 - la fizica ca m-a ascultat si n-am stiut nimic big grin, mai aveam si un 5, dar in final mi-a iesit media 7
ambele note le-am luat sem trecut (sunt in a 8-a)hee hee

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Lol eu am luat un 3 la desen.Sa va povestesc.Profu nostru arata amuzant intra in clasa se aseaza la catedra isi da caciula jos din cap si spuhe.(Stiu ca-s cel mai urat din scolala).Eu ma ridic si spun.(Din scoala=)0) si mi-o dat 3rolling on the floor dar mi-o iesit mediabig grin.

| StarMagda a răspuns:

Eu am note mari dar la materiile fixe precum fizica, mate si chimie nu ma pricem mai deloc.Da la mate si chimie mai e cum mai e.Am mereu media cel putin 7. Iar acum o sa le am si mai mari pentru ca am inceput sa inteleg mai bine dar la fizica.sunt varza! laughing Asa ca semestrul trecut am luat 3 in test.Dar am trecut cu media 6. big grin

| DeeeaA a răspuns:

Anul acesta(a8a) la mate-5
funda?