| catal1na a întrebat:

Care este cea mai mica nota luata pina acum? a mea 8

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Notele sunt o chestie relativa, te ajuta doar sa iti faci o parere despre nivelul la care esti.
Dar asta nu inseamna ca iti reflecta in totalitate cunostintele.
Eu am avut si 1, si 2, si 3. Pe 4 l-am sarit. laughing

11 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Sigurrr nu ai ajuns la liceu inca daca zici ca pana acum cea mai mica e 8
La mine e 3 laughing anul trecut la Istorie confused

| raluca0306 a răspuns:

In catalog 4, in caiet, 1, 90 'laughing

| Seby90 a răspuns:

Absurd, pana la terminarea scolii te vei intalni cu cel putin un 1.

| suffarstar a răspuns:

Da-te mare in alta parte.

| catal1na explică (pentru suffarstar):

Botisorul

| suffarstar a răspuns (pentru catal1na):

Nu esti amuzanta.

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Pai am luat acum vreo trei ani 1 la desen pe motiv ca"as fi suflat" cuiva raspunsul la o intrebare, dar dupa cateva saptamani s-a transformat in 10.

| nanalicious a răspuns:

Eu sunt la calificative deci... -fb

| michela21 a răspuns:

In primul rand nu stiu cum ai facut sa ai nota cea mai mica 8 pana acum daca tu nu sti sa scrii corect "pina" adica pana...straight face