| Daria a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota luata de voi? In ce clasa si la ce materie?big grin

54 răspunsuri:
| Dreamy a răspuns:

8- la mate cls 5

8- la engleza clasa 6

| IamTitanum a răspuns:

5 - la muzica in clasa a 5-a laughing ma ascultat din ce nu ne-a predat

| hope2destiny a răspuns:

6 intr`a 6a - tehnologie straight face

| PurpleButterfly12 a răspuns:

Poy...am luat 2 la biologie in clasa a-5-a fiindca profa discrimina elevii si eu am ma saturasem de fitele ei si,, am protestat,, impotriva ei.Va dati seama ce greseala am facut? Apoi un 3 la matematica tot in a-5-a pentru. ca trebuia sa dam test si profa intrase in clasa iar eu nu invatasem si am strigat:,,Nu Dam Test, facem PROTEST!,, si s-a sad apoi a zis ca la ora ei nu ne prostim da cu un accent ciudat si am facea sa rad si am laughing, nu mai puteam de laughingsi acum rad cand imi amintescrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughing! Tare faza da nu o doresc nimanui!

| sweetys a răspuns:

4 la fizica in clasa a 8-a am zis ca mor pentru nota aia

| Schmuky a răspuns:

6 -la germana, in a 7-tea

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

2 teza la mate cls a 7-a ambele semestrerolling on the floor))
si n-am ramas corigentasmug

| kimmii a răspuns:

La mate clasa a 9a la o lucrare surprizacrying

| honkydonky a răspuns:

3 la biologie pe clasa a X-a.Eu si biologia ne uram

| l1den a răspuns:

7 romana, mate, slovaca!

| Jazzooohs a răspuns:

4 - mate, ca mi-am uitat caietu de teme acasa at wits' end (ce-am mai piz. duit) rolling on the floor
4 - la fizica ca m-a ascultat si n-am stiut nimic big grin, mai aveam si un 5, dar in final mi-a iesit media 7
ambele note le-am luat sem trecut (sunt in a 8-a)hee hee

| ıllıllı KaTyıllıllı a răspuns:

3 la geografie (trekuta in katalog) clasa 6A semestrul 1big grin

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Lol eu am luat un 3 la desen.Sa va povestesc.Profu nostru arata amuzant intra in clasa se aseaza la catedra isi da caciula jos din cap si spuhe.(Stiu ca-s cel mai urat din scolala).Eu ma ridic si spun.(Din scoala=)0) si mi-o dat 3rolling on the floor dar mi-o iesit mediabig grin.

| roberta_9285 a răspuns:

4 la sitorie clasa a7w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 9-a, la matematica 1, 73. N-o sa uit niciodatalaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred c 6- la biologie in clasa a 6 a dar aceea profesoara era nebuna la propriu tinea mancare de catei aruncata in masina. Zicea ca noi nu mergem la teste cu toate ca noi venisem de fiecare data. Cand ii duceam o ciocolata zicea" vai draguta pentru mine? nu imi vine sa cred.nu vrei sa o imparti cu colegii tai?" Doamnee era nebuna. Deci eu invatam dar avea ceva cu mine de mereu imi dadea 6laughing

Pa pa te pup:*

| StarMagda a răspuns:

Eu am note mari dar la materiile fixe precum fizica, mate si chimie nu ma pricem mai deloc.Da la mate si chimie mai e cum mai e.Am mereu media cel putin 7. Iar acum o sa le am si mai mari pentru ca am inceput sa inteleg mai bine dar la fizica.sunt varza! laughing Asa ca semestrul trecut am luat 3 in test.Dar am trecut cu media 6. big grin

| Andra_7621 a răspuns:

3 la geografie clasa a 6-aA semestrul 1

| DariusXD a răspuns:

5 la mate in clasa a 5a anul acesta dar un coleg sau o coleg nu precizez numele sa sexul nota 0, 25 noroc ca a avut trei puncte din oficiu

| Vampire_9682 a răspuns:

Netrecuta in catalog - 1 la religie.
Trecuta in catalog - 4 la mate.

| aKadeL a răspuns:

2 la chimie in clasa a 10 sem I...
aveam copiuta scrisa pe un servetel si m'a vazutlaughinglaughing)

| Andra_1260 a răspuns:

Sal...am luat in catalog un 5 la eng urasc engleza si am luat un 5 si la geografie o urasc si pe asta mai precis pe profa ca toti ii zicem vrajitoare laughing

| dory_3189 a răspuns:

| roby1106 a răspuns:

3 geografie clasa a 5a