| anonim_4396 a întrebat:

Care este animalul de casa potrivit?
[Daca stai la bloc]

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Hamster, purceluș de Guineea, broscuță țestoasă, cățel, pisică, papagali, canari, depinde de ce afinități ai, de cât timp dispui și cum îi tolerează cei din casă.
O zi cu zâmbet să ai!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un hamster sau un papagal

| RoxxuInna a răspuns:

Papagali perusi sau canari
eu am perus si este foarte igienic, adica nu este ca un caine sau alte animale cu par ca sa iti lase mizerie in casa.

| anutza a răspuns:

Caine, Pisica, papagal, canar, hamster, porcusor de guineea, veverite siberiene, broasca testoasa... depinde ce animal vrei si cata atentie vrei sa ii acorzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Papagali, hamster, broască ţestoasă, peştişori, bichon... Nu mai ştiu altele, dar cel mai bine s-ar potrivi papagalii şi peştişorii. Sper că te-am ajutat. Pa pa.