| DoamnaBieber a întrebat:

Care este cantaretul vostru preferat?:X

Răspuns Câştigător
| pufoshenia_7680 a răspuns:

Lady gaga, alexandra stan si rihanna dar cel mai mult enrique iglesias

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daaaaaa sigur si cand o sa scriem ceva de genul 2Pac sau Bon Jovi tu vei edita intrebarea scriind "Care e canteretul pe care il urati?" sau ceva de genul...

| TeoPT a răspuns:

Benjamin Burnley, David Draiman, James Hetfield, Adam Gontier, Jon Bon Jovi.

Baftă

| aliceinchains a răspuns:

Chris Martin, îmi place foarte mult vocea lui, superbă.

| MissmysteriousS a răspuns:

Pai am mai multi... enrique iglesias,inna,puya,andra, cei de la akent ect, al tau care este?

| BloodPrison a răspuns:

Eminem(barbat), inna, alexandra stan, shakira (femei)

| KimBianca a răspuns:

In nici un caz bieber =]]

| KimBianca a răspuns:

Bravo 사랑! te sustin

| AdY a răspuns:

1. Eminem(rap)
2.Linkin parca(rock)
3. Black eyed peas

si altii dar cel mai mult ascult cintecele acestor cintareti

| PikaRawrr a răspuns:

ún cuvant: KPOP!

eeeee.dar ce sti tu. obsedata de giastin bibar.

| blueprimrose a răspuns:

Ashteptsii' sa zica cineva Bieber noh? laughing but neah... al mew' e Justin Timberlake; Eminem; Lil Wayne; Kanye West etc!

| HappyDay a răspuns:

Rihanna,black eyed peas,lil wayne,andra, chris brown, bruno mars si travie mccoy happy

| Aniela2777 a răspuns:

Mike Shinoda[Linkin Park], Eminem. Voltaj.

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Ozzy Osbourne, AC/DC, Three Days Grace

| nElu_3305 a răspuns:

Lil john,lil wayne,puya, pastor troy, etc!