| S3S3an a întrebat:

Care este idolul vostru?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Acum nu am nici un idol

8 răspunsuri:
| Anitaaaa a răspuns:

Justin bieber dc?

| Briana600 a răspuns:

Nu e bine sa ai idoli scrie in Biblie uni oameni o citesc!

| Ivanovicius a răspuns:

Idolul meu este Andi Moisescu, deoarece el m-a facut sa inteleg ca glumele si cultura se pot imbina atat de bine!

| τττ a răspuns:

Bună.
În muzică, Birdy.
Iar în actorie, Jennifer Lawrence.
Pa, pa.

| CrazyStuff a răspuns:

Buna.
Idol, e mult spus dar ii admir foarte mult pe cei de la Metallica si Papa Roach. happy

| Krokodil a răspuns:

Varg vikernes, hitler, kazi ploae.

| KateMiddleton a răspuns:

Maria de Villota, o admir, participa in Formula1(imi place acest sport la nebunie)a avut un accident, a pierdut vederea la un ochi si continue sa conduca.Tot respectul! Jos palaria!

| Park1Suin a răspuns:

Roberto Bellarosa-De cand am aflat de el multe s-au schimbat.M-am schimbat chiar si eu.Ma facut s-a vreau s-a invat franceza foarte tare.Il admir deoarece e modest si isi respecta fanii raspunzandule inapoi la mesajele de pe facebook.E un model demn de urmat pentru mine.