| OnlyBlack a întrebat:

Care este modul de comunicare in opera lirica?

Răspuns Câştigător
| freestyler95 a răspuns:

Isi transmite in mod direct inseamna ca se implica emotional si nu povesteste doar.Nici nu are ce sa povesteasca deoarece in opera lirica nu exista narator personaje si actiune

2 răspunsuri:
| freestyler95 a răspuns:

Autorul isi transmite sentimentele in mod direct. nu prea inteleg ce vrei sa zici prin modul de comunicare

| OnlyBlack explică (pentru freestyler95):

Pai aceasta este indicatia din caietul special si de aceea am intrebat si eu pentru ca nu am inteles dar multumesc pentru raspunsul tau!