| FrozenRose_7553 a întrebat:

Care este motto-ul dupa care va ghidati in viata?big grin

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Viata e o provocare, ACCEPT-O! e cel mai adevarat mottolove struck

8 răspunsuri:
| lollydelia a răspuns:

Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!
Simplu si de cand lumea, si desi cad de fraiera uneori, ma multumesc cu faptul ca am constiinta impacata happy
Draguta intrebare happy
Ah, si CARPE DIEM! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minte desteapta, intrebare desteapta, raspuns destept-funda rapida!laughing [ Don'T cOpY! ]
Pai am mai multe:
''Totul se poate daca vrei!''
''Nimic nu se intampla fara un motiv.''
Ale tale care sunt?

| Georgiana98 a răspuns:

Nu pierde nicio Secunda. viata e prea scurta ca sa petreci timpul degeaba.

| NickiMinaj a răspuns:

Screw you guys, I'm going home! laughing

| girl95 a răspuns:

Pretuieste fiecare secunda ca si cum ar fi ultima!

| NewSummer2013 a răspuns:

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor, viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare...

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste.

Acestea sunt motto-urile dupa care ma ghidez eu in viata.

| arysa a răspuns:

Cand viata ti se pare grea si daca vrei sa reusesti, trei lucruri trebuie sa faci: sa ierti, sa lupti si sa iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te'ai nascut, te'ai nascut plangand,
Iar cei ce te-asteptau, te asteptau razand.
In viata astfel sa traiesti, ca atunci cand te vei stinge,
Razand sa'i parasesti, pe cei ce te vor plange.