| Mariaa a întrebat:

Care-i faza cu nr ala?
07266666... stiti voi? 16 de 6... nr satanei chatterbox
daca suni. ti se blocheaza nr.sau ceva de genul? thinking
mersi:*

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Doar nu crezi in asa ceva nu?

Nu este adevarat, te asigur. Totusi crezi ce vrei :p :*

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Incearca, un numar normal are doar 10 cifre.

| tzintzi a răspuns:

Cine ti-a zis de smecherie cu 16 de 6 s-a plictisit probabil sau vroia sa faca caterink cu tine.
Dejaba suni pentru ca iti v-a da ocupat.Un copil cu varsta medie de 10-12 ani ar putea zice ca este "numarul satanei" straight face

| Oanaa_7955 a răspuns:

Chiar exista nr ala.suna sh o sa vzi ca o sa-ti puna ala muzicaa. poate chiar o sa sh vb cu tinewinking

| Maryna_1397 a răspuns:

Doamne fereste...cine naibi ti-a zis porcaria asta?
Daca thu crezi nu te contrazic.dar ia incearca sa suni... poate poti sa vorbesti cu Satan...sa-i zici sa te lase in pacelaughing

| Mariaa explică:

Paaai...chiar suna.si intra un robot si spune ca nr este ocupat, alteori chiar suna...

| thevilake a răspuns:

Si niste prietene de-ale mele au sunat si eram si eu acolo si ne-a raspuns si facea chhhh csss csh si dupa aia se auzea o muzica si a strigato pe aia de pe care numar sunasem " ce faci cristina" FARA SA NE STIE ( nu ma credeti trebuie voastra)