| Akid a întrebat:

Helppp!

deci de ceva timp imi zice unu intruna pe mess o faza in genul: frati mai ai? zeama de varza mai bei?

ce faza e ma asta

presupun ca e ceva d p youtube

daca stiti dati-mi si mie link`ul

dau funda mare de tott

folositor, amuzant si inteligent:*

mersi mersi mersi

am vaz ca la celelalte categorii nu prea se deranjeaza lumea sa` te ajute

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E un slabist care se plictiseste!

| paramore a răspuns:

U chiar ca esti vacutsa, esti obsedata de youtube?
face misto de tine, nu e nici o faza

| paramore a răspuns:

Dk nu te simteai dc acum te numesti ''love'' si nu ''vacutsa''smug
needucato

| DraPraaHaarp a răspuns:

Da chestia asta nici misto nu e. e o mare prostie.prostia persoanei respective.asa mai am si eu unu din ora in ora trimite un mass(care e inutil:bauuu...toata ziua fte lumea la kp cu bauuuu luilaughingprosti care se plictisesc da`i igg sau nu il mai baga in seama

| DraPraaHaarp a răspuns:

Pai si la mine e tot un prietenlaughingda tot e un tampit pentru ca amic ca mine nu i-am dat igg ca altfel...

| Akid explică:

P. S: tampitul ala sau cum il numiti voi e amicul meu
si nu ma deranjeaza faza
vreau doar sa aflu ce e faza aialaughing)

| Akid explică:

Obsedata esti tu
in primul rand am cerut parerea despre faza aceea nu despre ce ti se scoala tie **** la ora astawinking
mars
caracter infect ce esti!

| Akid explică:

De tot cacatu` cum esti si tu de altfelwinking
jett
winking
mars in **** mea de aici

| Ecou a răspuns:

Presupune ca este ceva de pe youtube whistling

| axxo a răspuns:

Buna, nu cred ca este ceva dupa youtube...are chef de caterinca dace asa zisu'l "misto" de tine.

| BeFree a răspuns:

Si romanu iese la iveala. Defineste infect te rog.