| MaskedMan a întrebat:

Stiti cumva a cui e numarul 07266666(15 de 6) Ca e f. ciudat Stiti cumva superstitii? Sau ceva orice stiti spuneti-mi[FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din cate stiu, se zvonea ca este numarul diavolului. Desigur, doar superstitii happy. Multi au incercat si si-au dat seama ca e un fake laughing.
O zi buna!

| MaskedMan explică (pentru Adry05):

De fapt in alte tari... exista numere cu mai multe cifre noi poate sunam un om si il deranjam cu superstitiile noastrehappy

| Adry05 a răspuns (pentru MaskedMan):

Nu cred ca are cineva un asemenea numar. Poate doar ala care se da drept "diavolul"hee hee.