| YqLmX a întrebat:

Care imi da un hack de yang la metin2 privat? Dau funda!big grin

2 răspunsuri:
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar asa ceva nu exista si nu va exista.Gandestete ce ar fi sa aiba toti yang hack... ca si cum degeaba ai juca toti la fel degeaba ai vinde iteme.
Si chiar daca ar fi yang hack nu ar merge pentru ca GF isi va pune HackShield (deja au facut-o)
Deci nu exista si nici nu va exista.

www.m2-tools.de & www.elitepvpers.de

| mdragos94 a răspuns:

Si eu vreau hack dmg care sa mearga pe server privat cum ar fi Ironju2 add m. dragos94 pls