| Lavy_6719 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa imi schimb numele de pe facebook? happy (Scz categoria) happy

5 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Te duci la Contul meu --> Setari de confidentialitate --> Nume si acolo schimbi Prenumele si Numele de familie. O sa trebuiasca sa astepti un timp pana ti-l schimba. Asa am patit si eu.

| AlissaDăăă a răspuns:

Te duci la account ->Account settings-> Change Name happy

| verutza_5399 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru

| Rawr_2309 a răspuns:

Buna.
Te ajut eu insa, nu ti`l schimba de prea multe ori deoarece la un moment dat nu te va mai lasa. Deci grija la ce nume iti alegi.
Buna, intra pe Facebook
In partea stanga sus scrie Contul meu [ pe bara albastra]
Dai click pe contul meu, iar apoi pe Setarile Contului.
Scrie Nume si tu apesi pe schimba. Si il schimbi. Atat thinking
Sper ca ti-am fost de ajutor. kiss

| Heng a răspuns:

Nu iti poti schimba numele de cat printr-un alt cont.