| Kiiiissss a întrebat:

Cum imi schimb numele de la facebook? Scz categoria. Fundaa.`!

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Intri in dreapta sus la Account(Cont) - apoi -Account Settings(Setari cont)- apoi ai
Name
change
Your real name.Stoian Alexandra
Username
change
Username
tu depinde ce vrei daca ai numele de familie pus sau nu stiu si vrei sa il schimbi dai la Name si ai acolo Change(schimba) si la User name poti sa pui un Nickname genu Eu sau cum ai si aici ~ DeeaDede~

2 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Heei. happy
Dai click pe "contul meu" si jos imd. dupa ce o sa dai clik iti apar mai multe tu dai la "setarile contului" apoi iti apare ce sa setezi PAROLA sau EMAIL mai multe tu trebuie sa vezi unde scrie NUME si imd. in dreapta scrie "schimba" dai clik scrie prenume, nume de familie apoi dai la "modifica nume alternativ" si gata numele ti-a fost schimbat!

Fundita te rog? Am doar 2, vreau mai multe. Sper ca ai inteles!

| maraioana a răspuns:

Nu poti. trebuie sa faci alt cont