| DeathTheKid a întrebat:

Care si-a cumparat Popcorn de luna asta, spuneti-mi si mie cu ce e?(nu ma int lucrurile despre vedete disney si lati idioti din astia)FUNDA

Răspuns Câştigător
| HellYeahChristine a răspuns:

Nu am cumparat-o inca dar am gasit coperta pe un site.are articole despre selena gomez, bieber, gaga, grasu xxl, willow&jaden smith si de asemenea postere cu gaga, bieber, selena, tokio hotel[rolling on the floor], kesha, empire of sun, zac&cody, pink, britney spears si girugamesh[love struck]