| Kisie a întrebat:

De care vedete disney va plac dar desene?

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Primesti raspuns la ambele intrebari daca te uiti la poza mea de profil.

12 răspunsuri:
| Kisie explică:

Pai si la altele nu te uiti decat la asta chiar iti place asa de mult? Nu te supara ca intreb dar cati ani ai?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Kisie):

Pai ma uit si la altele dar asta imi place cel mai mult.Si am 18 ani.TU?

| Kisie explică:

Ai 18 ani? eu am 14 si sunt fata

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Kisie):

Da am 18 ani de ce esti asa surprinsa? multi inainte. Apropo sunt baiat.

| Kisie explică:

Sunt surprinsa pentru ca de obicei baietii de 18 ani nu prea le plac sa se uite la desene

| Kisie explică:

Auzi da tu faci misto de mine sau chiar iti plac desenele raspunde sincer

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Kisie):

Vorbesc foarte serios, chiar imi place sa ma uit la Disney.Acum fie vorba intre noi am cam fost indragostit de tipa din poza...da stiu suna ciudat.dar asta e...ce sa-i faci.Crede-ma nu fac misto deloc de tine, nu am nici un motiv sa o fac.

| Kisie explică:

Iti dai seama ca toata lumea vede raspunsurile tale si poate in momentul asta sunt pe jos de ras nu te supara da la 18 ani si baiat

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Kisie):

Da imi dau seama si crezi ca ar trebui sa imi pese.Sa rada cat vor ei nu ma deranjeaza.Nu vad ce e gresit in a ma uita la Disney.Ce conteaza cati ani am.

| Kisie explică:

Uite ce ZswagBoy daca team suparat cu ceva iarta-ma eu te inteleg sunt oameni care se uita la desene si la 30 de ani dar alti oameni nu cred asta si nici pe mine nu prea ma intereseaza ce spun alti

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Kisie):

Nu m-ai suparat cu nimic, stiu ca sunt astfel de oameni.

| Kisie explică:

uuuuu ce bine credeam ca te-ai suparat nu imi place cand cineva e supat pe mine