| OanaG a întrebat:

Care sunt asa zisele "vedete" care ne fac tara de ras?hee hee

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Lol
Mie personal Catalin Maruta chiar mi se pare super ok straight face

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o gramada!
-Nikita
-Fernando de la Caransebes
-Manelistii

| MariuZ a răspuns:

TOATE. Cu foarte putin exceptii!

| Luori a răspuns:

In ultimul timp nu prea ma mai uit la tv. Vezi numai tampenii straight face
Dar. unii dintre "vedetele " Romaniei sunt : Bahmuteanca, Moniiica Columbeanu, Tarky laughing [sau cum il mai cheama pe ala ], majoritatea manelistilor.thinking

| Ros3Blu3 a răspuns:

Simona Senzual
Sexy Braileanca
Fernando
Banelthinking

| Marian™® a răspuns:

Nikita
Roxy manelista
Fernando de la Caransebes.

| andrei90tm a răspuns:

-naomi travestitu` ( travestita, eu personal nu stiu sigur ce sex este si nici nu ma intereseaza ),
-nikita si inteligenta ei de mahala,
-magda ciumac,
-florina mihaila ( sexy braileanca ),
-roxi manelista ( roxana oancea ) si marian valorosu` cacatilor,
-fernando de la caransebes
-sa nu uitam de rromi cu tot cu manelele lor
-si sa nu uitam si de asa-zise "vedete internationale" precum Cheeky Girls si Indiggo ( http://www.showbiz.ro/muzica/2722568-ne-au-facut-de-ras-la-indiggo trage un pic cu ochiul aici ) care ne fac de ras in toata lumea.

| zanesiprintese a răspuns:

DOAR?! Dar de analfabetii (euro)parlamentari nu ziceti nimic?!

| Veve :X a răspuns:

Manelistii laughing
inna si ricky cu engleza lor cu tot whistling

| symo_1115 a răspuns:

L'ati uitat pe DUDU Stillaughing

| daii a răspuns:

Roxy manelista, Marian valorosul, Naomi, Nikita, Fernando de la Caransebes, Tarky, Magda Ciumac, Sexy Braileanca, Simona Senzual astia sunt doar cativa! (cei mai cei)

by daiiwinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

Fernando de la caransebes, roxy manelista, simona senzual, alina plugaru, nikita, monika, soferul monikai, naomi, magda ciumac, etc

| kaya a răspuns:

Roxy manelista sau lady roxy cum si-o zice. Fernando de la Caransebes, Nikita, Sexy braileanca, Simona Senzual, Oana Zavoranu, Bahmutanca si or mai fii ei ascunsi pe acolo intr-un colt laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Search ` pe youtube ` mondenii =] si vezi tu acolooooo laughing

| cipri08 a răspuns:

Jiji Becali
Elena Basescu (Eba)
Toti cei din fotbalul romanesc
Presedintele Romaniei
etc.

| Klara a răspuns:

Am o lista complexa.
Roxy Manelista
Marian Valorosul
Fernando
Nikita
Naomi
Sexy Braileanca
Magda Ciumac
Tolea Ciumac
Dan Diaconescu
Bianca lui Bote
Eva Kent
Larry Freddy
Catalin Marutza
Marian Vanghelie ( e deja o vedeta: eu este eu este...)
Viorel Lis
Oana Lis
Monica Columbeanu
Ramona Gabor

si altii pe care i-am omis (oboseala e de vina)

| Panda15 a răspuns:

Delia matache

| KimY a răspuns:

Toate asa zisele "vedete"(nu toate se pot numii asawinking ), facand mici dar foarte mici exceptii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ca... dar...

| aumih16 a răspuns:

Avem destui! sau destule!