| OanaG a întrebat:

Ce parere aveti despre asa zisele "vedete" din Romania yawn?

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Maaarrriiii. Saracieeeeeeee!

| Dan a răspuns:

Pentru mine sunt figuri fara importanta.

| nobody_9468 a răspuns:

Ce pot sa spun?
Sunt persoane fara mintepenibile, fara un drum in viata si inca il mai cauta. Unii chiar nu se observa, adica ori le place sa fie prosti, penibili, fraieri ori nu stiu care e treaba, sa fim seriosi...in ultimul timp tv'ul promoveaza doar nonvalori:pitzipoane si cocalari, de rare ori mai intalnesti o persoana cu putina minte in capul acela.
Nu spun ca nu ma uit la emisiuni in care sunt prezente multe "nonvalori", fiindca ma uit la multe, insa o fac doar pentru a mai alunga plictiseala si din acel motiv"n'am chef de altceva".

Bafta.

| costyn162 a răspuns:

O parere foarte proasta atat despre "vedete" cat si despre cei ce le promoveaza. Nu am nimic impotriva faptului de a castiga niste bani aparand la tv si etalandu-si prostia, dar fiind constient ca Romania are si valori, are si adevarate vedete, este normal sa ma revolt.

| Deea a răspuns:

Pai de exemplu de Roxana manelista am o parere care nu poate fi scrisa. Nu e decat o pitzipoanca, care nu stie cum sa isi faca reclama.

| BuBuLyNa a răspuns:

Pe mine ma amuza ca este un program tv care difuzeaza o emisiune nu stiu daca ati vazut-o carcotasii ii ador...pentru cum face vedetele

| DontAsK a răspuns:

Penibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma amuza tare mult laughing.