| LauraG3 a întrebat:

Ce vedete international si din tara (fete) au tatuaj? Funda la cale mai multe.

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Angelina Jolie este una dintre vedetele cu cele mai multe tatuaje, iar cele mai semnificative pentru actrita se gasesc pe spatele ei.
Rihanna s-a declarat o fana a tatuajelor si are nici mai mult, nici mai putin de 19 desene de acest gen pe corp, inclusiv o steluta in urechea externa sau pe zeita Isis.
Katy Perry si-a dezvaluit cel mai mare tatuaj in urma cu cativa ani, insa a renuntat la el ulterior, avand in vedere ca in prezent acesta nu mai exista pe corpul ei.
Rita Ora are un tatuaj de mari dimensiuni, ce este ascuns adesea pe sub haine, dar pe care l-a dezvaluit cu ocazia participarii la un eveniment monden.
Si Demi Lovato intra in categoria vedetelor care adora tatuajele, avand in vedere numarul impresionant de astfel de desene, la care a ajuns, si anume 12.
Dj Wanda

Una dintre cele mai nonconformiste vedete autohtone, DJ Wanda este adepta tatuajelor despre care spune ca trebuie neaparat sa fie unele care sa te reprezinte, avand in vedere ca le vei avea pentru tot restul vietii.
avea doar 22 de ani, iar de atunci si pana in prezent a avut grija sa-si infrumuseteze trupul cu mai multe desene permenente.

Ellie White

Ellie White a apelat recent la serviciile specialistilor de la un centru de tatuaje pe care i-a rugat sa ii deseneze pe mana numele copilului sau, Mihai Andrei, cu caractere elegante.

Ruby

Ruby are peste 15 tatuaje care ii decoreaza trupul, fiecare dintre ele avand de altfel si o poveste aparte. Cel mai important pentru artista este o inima in interiorul careia scrie „mamaia" si care ii aduce mereu aminte de bunica ei.
Mihaela Radulescu

In 2007 Mihaela Radulescu si-a facut un tatuaj in timpul unei vizite in Israel.
Ana Maria Prodan

Fiindca adora broscutele, Ana Maria Prodan si-a desenat pe corp 5 astfel de animalute dragalase, dub diferite forme.
Sylvia

Desi are mai multe tatuaje, unul dintre ele are o poveste mai speciala. Pe cand era inca sotia lui Andrei din trupa Alb Negru, Sylvia si-a tatuat in zona inghinala numele acestuia.
Antonia

Antonia are tatuata pe mana dreapta o fundita, pe mana stanga propriul ochi cu o lacrima si cateva petale, pe piciorul stang numele fetitei sale, Maya, si pe cel drept o nota muzicala pe care si-a desenat-o pe cand se afla in Mexic impreuna cu Inna.

2 răspunsuri:
| Ammizzu a răspuns:

David Backham
Selena Gomez
Adrian Mutu

| livscomsha a răspuns:

PAI ...cam toate cateva exemple
Angelina Jolie, Rihanna, Riha Ora, Kristin Stewert...
din tara : Delia, Ruby, Antonia, Inna...