| Demise a întrebat:

Care sunt replicile lui Mo si FOCA din episoadele 7, 8, 9, 10, 11? Va rog sa fie complete; d FUNDA!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Http://bizzu.ro/cautari/mo-si-foca-versuri/

ai aici toate replicile la toate episoadele... nu a mers sa dau copy paste. si din asta ti-am dat linkul

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Pai daca vrei iti zic dar nu pe episoade:
1.O Dumnezeule FOCA ce e cu pufoshenia asta(mo)
2. Daca iti vorbim momos iti dai din armura jos(mo)
3. Sfinte ma *** in fura ta de roasta NESIMTITA ODDINARA CE ESTI(mo)
4. Poate e vin poate e vin poate e pipio de rechin(mo)
5.sa sugi o ceapa(mo)
6.O **** roz din fier cu luminite (mo)
7. Poate nu ma aude de scutul lui prost...sa facut si mai gros tu'i natzia lui de soric(mo)
8. Piei aschiutza prindema de puta, mancatzias viermiii(mo)
9.Cacamas in lampa ta(foca)
10.Care zgatu matii vrei sa iti indes mistretu in *****tutz natia ta de nazist, facistu draq camuflat huuuuuu, sa mori zaharule(mo)

| TheWorstNightmare a răspuns:

Asteapta sa apara goodies pack 3 pe siteul: http://creativemonkeyz.com/category/roboti/