| Muffs a întrebat:

Vreau si eu replicile de la episoadele din sezonul 2 Mo si Foca.happypls

Răspuns Câştigător
| WhateverX a răspuns:

Aici esti toate episoadele. Si sezonul 1 si 2. Funda?
http://creativemonkeyz.com/roboti/

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Da tu nu le poti lua singura copilo

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ma da prost mai esti,in primul rand ai ajutat-o, desi a pus la categoria gresita,si in al doilea rand, i-ai zis gresit, ea a zis sez 2laughing

| DeeaDLove12 a răspuns:

Episodul 1
Mo: F.O.C.A am o intrebare
F.O.C.A: aaa...nu
Mo: cu lamaie sau fara?
F.O.C.A: se poate fara tine in laboratorul meu? nu atinge nimic!
Mo: nu ating nimic! acum...si acum si acum...sunt aerodinamic aerodinamic
F.O.C.A: podeaua poti so atingi!
Mo: ce bine ca de la sol ati pot prezenta mai bine...esti pregatit?
F.O.C.A: ha?
Mo: La multi anus...[ce?laughing] caldura la curutz sanatos sa fi sa f***
F.O.C.A: ti-as multumi dar...ce-i asta?
Mo: Micul Gradinar!
F.O.C.A: micu cine?
Mo: singurul gradinar care te face varza,reteta propie sti-am ca de ziua ta nu o sa ma refuzi toarna tot!
A doua zi.
F.O.C.A: ti-o trebuit sa iesim in oras
Mo: daa si pinguini aia...dar le-am dat una...
F.O.C.A: da numa ca aia nu erau pinguini ci maicutze si ne-a cam dat-o
Mo: da macar aia de la karaoke ne-o aplaudat
Mo: daca dragoste nu e nimic nu e
F.O.C.A: daaa numai ca tu cantai...
Mo: daca dragoste nu e macar m***
F.O.C.A: si no dat afara
Mo: dar macar tipa aia de la Zoo a fost bomba, ne-am jucat cu sarplele
F.O.C.A: da numa ca ala nu era Zoo, aia nu era tipa iar ala nu era sarpe
Mo: :o si eu care i-am pus clopotei
nu stiu: cine va straiasca...

| IndulcitPeKant a răspuns:

Incredibil.toti va plangeti ca nu gasiti, da daca vroiati so ajutati, nu mai bine le scriati voi? 3 minute dura.