| adela_5527 a întrebat:

Care telefon vi se pare mai fain adica mai frumos la aspect intrece cele cu tach si cele gen black barry?

3 răspunsuri:
| ASDSM a răspuns:

Categoric black berry, deoarece, in primul rand sunt mullt mai bune ca si calitate decat cele ca tach dar arata si mai bine

| Foca a răspuns:

Buna. Mie mi se pare Nokia x6. Am si eu unul am dat 340€ pe el si are 5mpx Camera, 16 gb Memorie, Wirless, Si restul sunt cam aceleasi mp3, blutoth. Este un telefon foarte bun si vi-l recomand.
Succes.
Ciaohappy

| SăcsyLlamă a răspuns:

Ala care te-ar putea invata pe tine sa scrii limba romana ( si engleza ).
In fine, cele cu touch-screen.