| alexiulian15 a întrebat:

Cat costa un abonament decent la o sala de forță ca am burta si vreau sa dau jos burta? Imi puteti recomanda o sala care sa fie in Timișoara?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Pai in Timisoara depinde de zona unde stai sa iti fie si aproape.
De exemplu in Girocului sunt cel putin 4 sali plus cea de la Olimpia.

1 răspuns:
| diabetzaharat a răspuns:

Nu ai nevoie neaparat de sala ca sa slabesti (desi nu ti-ar strica). greutatea se regleaza mai mult din dieta. incearca sa renunti la dulciuri.