| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un tatuaj si daca doare?

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut sunt jymmy am un salon de tatuaje in bucuresti fac toate tatuajele care le doriti am su foarte multe exemplare cu tatuaje.si la fac eftin.pe timp de creiza. datuaj la 10 cm este 50 ron. tatuaj 20 cm 100 ron. tatuaj 30 cm 150 ron. fac si la fete si la baieti.id meu este seducatoru.2008.mail seducatoru. 2008@yahoo.com.nr tel 0764050700.va astept rog seriozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu vreau sa i-mi fac un tatuaj pe ambele maini de la umar pana la incheietura!

| TheQuick a răspuns:

Gresit, cel mai rau doare-n cot pentru ca iti bate in os. Daca observati pe cot este doar pielea...

| Andrei_6410 a răspuns:

Daca nu vrei sa te doara foarte tare... atuncea evita cel mai mult zonele: clavicula si coastele aceastea sunt cele mai dureroase locuri... si pentru pret nu pot sa iti spun pentru ca depinde de tatuaj si unde il faci

| Anonim_6226 a răspuns:

Mai bine nu va invadati corpul cu prosti dupa moarte veti da socoteala pentru acele lini sad din pacate in biblie la 1497/23/1 scrie asa ceva

| C_Roxana_1992 a răspuns:

Eu execut tatuaje in Bucuresti, pentru cine vrea 0748404577 Roxana ma cheama. happy

| tatuaje a răspuns:

Salut sunt jymmy am un salon de tatuaje in bucuresti fac toate tatuajele care le doriti am su foarte multe exemplare cu tatuaje.si la fac eftin.pe timp de creiza.datuaj la 10 cm este 50 ron.tatuaj 20 cm 100 ron.tatuaj 30 cm 150 ron.fac si la fete si la baieti.id meu este seducatoru.2008.mail seducatoru.2008@yahoo.com.nr tel 0764050700.va astept rog seriozitate.

| Popescu_Adryan_1994_Fagl a răspuns:

Depinde de model si de culori!

| Muntean_Florinel_1997 a răspuns:

Salut as vrea sa imi fac un tatuaj pe brat cu numele florinel c-am cat coasta?

| ady5ght a răspuns:

Cat ma costa un tatuaj pe ceafa.as vrea un anaconda sau un cobra, sa fie cam de 6-7 cm lungime si 3-4 latime.

| Sanin a răspuns:

Ca sa devii tatuator, iti trebuie anumite studii... facultate de medicina?happy Sau doar sa fii putin talentat la arte si iti faci salon?