| VacutzaRoscata a întrebat:

Trebuie sa fi major pentru a iti face tatuaj? cam cat ar costa?
si doare tare?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu trebuie sa fi major (am vazut o gramada de copii cu tatuaje)
Dar cred ca depinde unde ti-l faci.

| florynna903 a răspuns:

Eu in locul tau mi-as face tatuaje cu hena ca de alea permanente de plictisesti si pe deasupra mai si dor.

| Kruger2 a răspuns:

Nu neaparat, depinde la ce salon il faci, la unele e nevoie de acordul parintilor, la altele nu. Se mai fac si asa, "pe sub mana". Insa iti recomand sa te duci la un salon specializat, la niste baieti care chiar stiu ce fac. Iti recomand Bio Art Tatoo. Cauta pe Google. Am cativa prieteni acolo.

| Ecou a răspuns:

Mie mi-au spus ca minimu este de 70 lei indiferent cat de mic ar fi! aaa si nu doare... arde big grin nu asa rau

| Valentin333 a răspuns:

Costa cam 20000000000000000$ plata cu cardul
Doare extrem de tare ca si cum ti-ar baga un ac in mana.
Si nu trebuie sa fi majora, trebuie doar sa ai bani.

| adré_6721 a răspuns:

Nu.nu. este nevoie sa fii major.depinde ce fel de tatuaj... cele mai ieshite din comun costa ceva mai multi bani.n stiu exact cit dar ar costa cam vreo 500 de lei iar cel mai putin frumos sau mai simplu costa cam vreo 200 300 de lei. fundita te rog