| Unique a întrebat:

Cat la % esti manelist, rocker, hiphaper, houser si popular?

Răspuns Câştigător
| cannes112 a răspuns:

Acuma depinde de ce gen de muzica iti place

mie imi place mai mult hip-hopu adica melodiile care vorbesc despre viata nu despre bani si bautura...fiecare artist are varsta lui si vorbeste cel mai mult de cei care au aceeasi varsta ca ei, de aia mie imi place nane...are melodii foarte faine cautal pe youtube si asculta si tu cate-va melodii

33 răspunsuri:
| eu_4591 a răspuns:

100% rockerita, 0% restul

| ANdreiDC a răspuns:

Desteptilor, nu puteti sa fiti si rockeri si hip hop-eri, manelisti sau houseri. Daca esti rocker esti daca nu esti corcitura intre enspe stiluri"muzicale.

| DaviX a răspuns:

100% rocker

| ozzyluv a răspuns:

100% rockeritza [adica rock adevarat, nu th, pink, greenday etc big grin]