| Astaroth a întrebat:

Care pute mai rau un rocker sau un manelist?

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Rockerul.Am unul in bloc, cind coboara cu liftul zici ca a coborit sconcsul.Cind urca in autobuz sare lumea jos ca la boschetar.Cind scoate ciorapii din picioare ii reazema de calorifer ca scindura de calcat.Cind se spala foloseste cutitul, apoi razatoarea de morcovi ca sa ajunga la piele. Sampon de par=gazul lampant sa omoare generatiile de lighioane.

| Astaroth explică (pentru Urzi23):

Am ras cu lacrimi!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Astaroth):

Ştiu ştiu, nu mai privi oglinda şi ai să te opreşti din râs.

| Astaroth explică (pentru anonim_4396):

Ah tu esti rockerita jegoasa -pardon am facut un pleonasm ''rocker jegos'' -care s-a simtit.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Astaroth):

M-am simţit curată. Adineauri m-am spălat pe mâini. Ultimul duş l-am făcut ieri după amiază. Pe cap m-am spălat acum două zile.

Nu mă complic cu tine, îmi dau seama că eşti din fosta familie Satan de pe TPU. Uite, am experienţă.

19 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Eu cred ca un rocker. Desi nu suport manelistii cred ca un rocker miroase mai tare...

| Dumnezău a răspuns:

Mama ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ti-ai bagat tu nasu-n **** lu maica-mea sa-ti dai cu parerea?

| FucktheSystem a răspuns:

Lipsa de inteligență... pfff și aici duhnește!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Evident, dar stai să vezi câte/câţi p""i/pumni virtual în bot îşi lua dacă posta la muzică, unde predominăm noi, ascultătorii de muzică rock/metal. Mie cel mai mult mi-a plăcut răspunsul în care se folosea numele meu din toată întrebarea straight face.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Păcat că pumnii virtuali nu dor...

| xLouana a răspuns:

Un manelist, pentru ca pute a parfum ieftin imitatie dupa d&g din piata sau eventual ceva care se numeste Doina & Gheorghe.Rockerii in ciuda aspectului care se numeste "trasHi" sunt chiar curati si spalati. Cunosc ft multi rockeri si majoritatea chiar au o problema cu igiena, adica sunt obsedati de curatenie!

| Tania a răspuns:

Era in banc ceva de genu...un roker se hotarasite sa faca dus,se spala ce se spala da jost un strat de jeg,mai se spala iar il da si pe al doilea,iar se mai spala il da si pe al treilea,iar se mai spala...„Aaaa uite si tricoul cu Metallica!"
Eu nu suport manele, dar cred ca uneori poate un roker care poate miroase prea tare a tigari, dar si manelistii 100%miros a tone de deodorant si parfum de la taraba combinat cu transpiratie. ihhh clar un manelist pute mai rau.

| lup619 a răspuns:

Un manelist ca in majoritate toti manelisti sunt tigani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu.
Ai pus întrebarea asta ca să te iei la ceartă cu rockerii, şi să te amuzi pe seama noastră. Nu ai postat la muzică probabil pentru că nu voiai să fi umplut de carne până în pori şi să te descurajezi şi să nu mai poţi face trolling ca lumea, de fapt ce prostii vorbesc eu aici că ăsta e pseudotrolling.

| Urzi23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a inviat =jelli, cine se duce cu bita in rucsac la scoala =jelli, cine se bate cu baietii si ii lasa lati=jelli.Cine doarme numai pe burta dupa ce a facut batutaterapie =jelli. Cine este mielusel =jelli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Urzi23):

Da' taci naibii. Ţi-aş zice cum eşti, dar mă reclami pe urmă.

Ştii tu ce fac la şcoală? Mă cunoşti în realitate? Află că la şcoală nu m-am bătut NICIODATĂ şi NICĂIERI ÎN SOCIETATE. Nu mai judeca o persoană fără să o cunoşti şi nu mai băga născociri de ale tale, Dănuţo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu.

| 5a a răspuns:

Rock`ul pute de la tigari, manelistul pute de la ****! ciao

| rodicutzaaa a răspuns:

Un manelist.