| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani aveti? Sunt curioasa ce varsta predomina pe TPU big grin

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Esti un spart, da-ti foc.

137 răspunsuri:
| я a răspuns:

13♥\

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Am doar noua.

| SunShineyKidu a răspuns:

84, maica. sunt cea mai batrina din zona fetito. mi-ai vazut cumva o chelarii? happy

| anonim_4396 explică (pentru SunShineyKidu):

Multi inainte laughing ia vezi, or fi pe nas ochelarii tai? rolling on the floor

| Geotr a răspuns:

| sloan30bianca a răspuns:

13 ani

Răspuns utilizator avertizat
| papcik a răspuns:

| Dinuuu a răspuns:

17 ani, mai am un an si o sa cant melodia de la vama veche laughing

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Esti gay ?

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Auch, sincer nu inteleg de unde ai tras concluzia asta laughing Presupun ca de la aia cu vama veche, ma refeream ca o sa cant melodia 18 ani, atunci cand o sa ii am, adica astept sa ii am mai repede pentru ca atunci se deschide o noua lume(o sa am permis, nu mai intru clandestin in cluburi, si altele)

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Da esti gay

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Daca crezi ca o sa ma cobor la mintea ta te inseli, o zi a Romaniei buna!

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Mai buna ca mama ta nu are cum sa fie

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Cum zici tu...Ce crezi ca ai sa ma enervezi laughing, ba baiatule daca ar fi sa ma enervez ar fi degeaba, nu te cunosc, nu te pot prinde, as putea doar sa te injur, dar pentru ce? pentru a fi la fel de mediocru ca tine? injurama ca doar asta poti sa faci, dar pe mine nu ma intereseaza ce faci tu...

| SEAL a răspuns (pentru Jigsaw):

Inca nu i-am dat foc deci nu sunt inca spart

| SEAL a răspuns (pentru Dinuuu):

Si daca m-ai prinde ce mi-ai face?

| Dinuuu a răspuns (pentru SEAL):

Ti-as da o bomboana, nu imi place sa raspund la intrebari retorice(cum e daca) si nu imi place sa incep sa amenint ca sunt eu smecher si nu stiu ce fac, asa ca sa incheiem discutia

| anonim_4396 explică (pentru SEAL):

Serios, ai chef de cearta?

| SEAL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu tine nu am cum, esti fan tuailaight deci nu cred ai prea multa minte.

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru Dinuuu):

Esti mult mai mediocru decat el. Tu nu scrii corect gramatical. Esti un analfabet. Cheers!

| Dinuuu a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Sincer nu cred ca sunt la bac sau la oricare alta lucrare la romana sa scriu corect gramatical, asa ca nu ma intereseaza parerea ta si cred ca am derivat prea mult de la subiect.

| anonim_4396 explică (pentru SEAL):

Nu am zis ca sunt fan twilight, stai tu linistit!laughing Si in privinta a cat de desteapta, trebuie mea, ce stii tu iq-ul meu? Nu prea cred.

| Delgado2009 a răspuns (pentru SEAL):

SEAL, sa-ti trag falci!

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru Dinuuu):

Ah, deci tu scrii corect gramatical numai la bac sau alte lucrari? Serios? Tu ai invatat limba romana pentru a o folosi in situatii speciale, sau in viata de zi cu zi? Gramatica este gramatica oriunde si oricand, analfabetule.

| Dinuuu a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Da din moment ce intelegei ce vreau eu sa iti comunic atunci scopul meu a fost atins.Nu inteleg dc te iei de mine acum, pentru ca eu nu imi amintesc sa te fi bagat vreodata in seama.Si nu te mai da aici mare cunoscatoare a limbii romane, pentru ca nu impresionezi pe nimeni.

| SEAL a răspuns (pentru Delgado2009):

Hai si trage-mi daca ai ****, cand vrei tu

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru Dinuuu):

Pai hai sa te fac sa intelegi. Imi place sa fac dreptate. Si nu ma refer la faptul ca eu as fi vreo legendara de-aia care face ordine printre analfabeti. Nu, doar ca imi place ca lumea sa spuna "Da, ba, asa e, ia sa pun si eu mana pe o carte!" dupa ce ii atentionez eu ca au gresit un anumit cuvant sau orice altceva ce este legat de limba romana. Uite, de-asta m-am luat de tine. Nu am nimic personal cu tine, nu ma cunosti, nu te cunosc, dar asta nu-nseamna ca nu iti pot atrage atentia ca nu scrii corect gramatical. Scopul meu nu era sa "ma dau mare cunoscatoare a limbii romane". Eu sunt una, dar nu acesta era scopul meu! Nici nu voiam sa impresionez pe cineva, voiam doar sa pun intr-o lumina mai "speciala" analfabetismul. Tu ii spui user-ului SEAL ca nu vrei sa pari mediocru, ca si el, dar daca observi, esti MULT mai "distrus" decat el. El, cel putin, scrie corect gramatical.

| Dinuuu a răspuns (pentru BellaSomerhalder):

Dar mediocritatea lui nu se reflecta prin felul cum scrie, se reflecta prin ce scrie. Daca as fi ca el as putea si eu sa iti iau neamul la puricat, dar dupa cum observi nu fac asta pentru ca tu pentru mine esti la fel de neimportanta ca si el si ma doare undeva de amandoi.ciao!

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru Dinuuu):

Craciun fericit si tie. Cheers!

| IMC90 a răspuns (pentru Dinuuu):

Ce te face sa crezi ca este mai bine sa fii major? nu este nici o frumuseste, doar raspunderea este mai mare si parintii iti pot trage linistiti un sut in dos fara sa te mai finanteze. (nu-i mai obliga legea)

| Dinuuu a răspuns (pentru IMC90):

Acum depinde si de parinti, de exemplu ai mei daca te duci la facultate inca te tine pe banii lor.Fratemiu o duce mai bine la facultate decat o duc eu acasa laughing

| Jigsaw a răspuns (pentru SEAL):

Esti un spart, da-ti foc.

| Clementin a răspuns:

15 \m/

| SQueeZer a răspuns:

14big grin

| Deeyutza12 a răspuns:

12 jumtongue

| ByaNot4youu a răspuns:

14 jum

| melissa99 a răspuns:

15 anisori

| kilimanjaro a răspuns:

Eu am 14.pana acum predomina varstele 13-14

| Sorrynel a răspuns:

| 1Dana1 a răspuns:

Aproape 14

| xDoMo a răspuns:

Am 18.

| Luana2347 a răspuns:

Daca am 55 ce se intampla?

| anonim_4396 explică (pentru Luana2347):

Ce sa se intample? Nimic laughing nu am prea inteles

| johngregory a răspuns:

Almost 20sad

| mihailovna a răspuns:

| BloomyxD a răspuns:

Aproape 13 tongue

| ZvT a răspuns:

Adolescenţii la culcare.

| g3orgiana16 a răspuns:

| MistikkGirl a răspuns:

15 fara 2 luni big grin

| AAAdelin a răspuns:

Acum pe 1 dec fac si eu 13 ani

| anonim_4396 explică (pentru AAAdelin):

Ce frumoasa zi de nastere! La multi ani, sa obtii tot ce iti doresti!winking

| AAAdelin a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult si iti urez si eu tie acelasi lucru : multa sanatate, fericire, intelegere si sa ti se indeplineeasca tot ce iti doresti

| anonim_4396 explică (pentru AAAdelin):

Thx happy

| Aηdεεε a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu cati ani ai? happy

| anonim_4396 explică (pentru Aηdεεε):

12 fac 13

| Aηdεεε a răspuns (pentru anonim_4396):

Multi inainte happy

| anonim_4396 explică (pentru Aηdεεε):

Mersihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Abecedare a răspuns:

11 big grin
Aproape 12!

| Costiiiii a răspuns:

13 ani frumosi!